Hvala Dzoni I Sebastiane. treba ozbiljnije da pocnem da vezem. Imam neke paterne u glavi ali nikako da se nakanim da pocnem da vezem. Nadam se da cu sad kad zahladni naci I vremena I volje da se posvetim tome.
maric je napisao(la):... Imam neke paterne u glavi...

maric je napisao(la):Dryemerger na #14![]()
