oholi je napisao(la):Neeee nikola.... cdc ide kao sirotinjska varijanta....za te bogatije varijante bolje sivkasta sapa da ide, jelen....
Sent from my LG-D320 using Tapatalk
oholi je napisao(la):Ovo je jedna od mojih adut muva... neko geneticko pero malo siromasnije i ispred jarebica.... kao suva otkida kao mokra takodje
![]()
Sent from my LG-D320 using Tapatalk
oholi je napisao(la):Znam....al imas materijala jeftinijih a boljih za tu pricu.... greota cdc da bacas
Ps: hvala)
Sent from my LG-D320 using Tapatalk
oholi je napisao(la):Meni uvek malo
Sent from my LG-D320 using Tapatalk
oholi je napisao(la):Meni su sve muve za sve...ne odvajam nikakoo....
Sent from my LG-D320 using Tapatalk