Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
A toooo... ma ok je i to :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Meni ako bog da stize Marc alat pocetkom decembra ali da ne ureknem pu, pu, pu..  :D :D :D
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Kineske štipaljke za kosu odrađuju posao,  ali ćeš videti koliko je bolje sa original alatom.  :yeswink:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Baki-Pa je napisao(la):
Kineske štipaljke za kosu odrađuju posao,  ali ćeš videti koliko je bolje sa original alatom.  :yeswink:




Normalno da je bolje sa original, radio sam brat ima , ali i ova varijanta za sad zavrsava posao, bili izdaci za simms boots rivershed  ;)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Fazanka klasika :)
 

Prilozi

  • IMG_2794.JPG
    IMG_2794.JPG
    38,1 KB · Pregleda: 71
  • IMG_2795.JPG
    IMG_2795.JPG
    38,2 KB · Pregleda: 71

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Lepe i lovne, Nebo  :tbumb:
Ja se danas mlatih sa strimerima... Kad vec ne mogu da ih kupam
 

Prilozi

  • 20151206_142639.jpg
    20151206_142639.jpg
    167,5 KB · Pregleda: 67
  • 20151206_161625.jpg
    20151206_161625.jpg
    189,7 KB · Pregleda: 64

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
2
Da se podsetim kako se ubacuju slike,evo pokusaja...

Zelena klenova buba,proba za ranoprolecne suncane dane.



29w76fa.jpg

2jbk5xx.jpg
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
meni zelene bube odlicno radile na S.Timoku. Probaj zeleni lak za nokte sa sljokicama.
 
Vrh Dno