Gruja je napisao(la):Nesto iz moje radionice od danas
[/quote
![]()
nikola renegade je napisao(la):Nidzo, mislim da je ovaj bas za teritorije koje posecujemoGruja je napisao(la):Nesto iz moje radionice od danas
[/quote
![]()
)
![]()
neba je napisao(la):jeste Milance,ta i ovaj hot but sa spent krilima su Mariceve 2![]()
maric je napisao(la):Po meni odlicna. Ja volim naperjane musice u ovom slucaju je elk ali odlicno![]()
![]()