Lepi sedzevi, BakiBaki-Pa je napisao(la):
oholi je napisao(la):Ovo je za cusku
Sent from my LG-D320 using Tapatalk
oholi je napisao(la):Baki poenta je druga. Sad je pokazujes nama. Ne ribama. Moje je bila dobronamerna kritika spakovana sa salom. Nisi shvatio dobro i to je ok. U svakom slucaju shvati da vezes dobre muve. A kod brzaka koji pominjes mnoge stvari nisu bitne pa vodimo racuna o njima
Sent from my LG-D320 using Tapatalk