Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
To je zato sto velicina nije bitna hahaahahaha

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
bfc34d2be205f32e66362e4bb3283213.jpg



Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Neki kao coq de leon.... ne volim microfibetse....imam ih al su mi bljak

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

sumadinac

Hero member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
1.062
Broj reagovanja
149
Lokacija
Ivanjica
Odavno razmisljam koji je razlog ugradnje coq de leon u nimfe tj. vezi anje 2 ili 3 isprerka....Rep je jako bitan deo musice, da ima znacaj sebi sam dokazao kada mise ne znam ni sam kako zakacila nimfa oko grane i cimanjem vezao cvor od tipeta, nisam imao zivaca pa sm pokidao rep, ni jednu ribu nisam uhvatio dok nisam promenio muvu.

E sada pitanje: zasto koristite coq de leon za rep kad je rep kod svakkog zivog insekta debeo, mnogo deblji nego kod suve. Kod suvih musica ok, ali kod nimfi za mene je bacanje ne tako jeftinog materijala. Jarebica, fazan ili neko drugi pero je nezamenljivo....
 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Da da to je to jos bolja je sa CDC u torexu ,muha zivlja postane i mnogo je efikasnija  :tbumb: Oholi
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Ado hvala :)
Sumi..... jarebica je keva realno

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Je l' probao neko zajedno CDL i jarebicu u repu? Spojiti translucentnost CDL-a i zivost, saru i odgovarajucu debljinu jarebice...?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Jeste ;) al nemas neke velike potrebe za nimfu to da radis.... za plivajucu nimfu veeeec :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Ja sam skoro prestao u repove stavljati ista osim dlacica iz lepezastog kista. Lovim i dalje uspesno samo da me glava "manje boli" oko svih tih egzoticnih materijala za repove pod parolom "must have".  Pribor i mamac su bitni ali ipak vest ribolovac je taj koji ulovi. Takodjer nije zanemariti ni to gde se i kad lovi te sam uticaj "ribicke srece".
 

sumadinac

Hero member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
1.062
Broj reagovanja
149
Lokacija
Ivanjica
Ne moze jarebicu nista da zameni, a ni rep od fazana, dovoljno debeli, dovoljno mekani, a uz to se slazu uz sve boje, cak na jarebici ima nekoliko nijansi pera....Poslednje sto mi se svidelo su pera od jungle cock vrata, tj. ona pera sto ostaju kad se vrati potrosi, izuzetan materijal. Evo kako izgleda...
 

Prilozi

  • 37291.jpg
    37291.jpg
    33,1 KB · Pregleda: 91

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
647
Broj reagovanja
185
Jarebicu volim, fazana ne - lepo izgleda, ali nije trajan. Jel probao neko cekinju divlje svinje?
 
Vrh Dno