Gruja je napisao(la):Baki odlicna, bas po mom ukusuIli sto bi dobar deo ljudi ovde rekao, "prenatrpana"!
Pa jeste malo prenatrpana. Jbg, takav recept.....
Gruja je napisao(la):Baki odlicna, bas po mom ukusuIli sto bi dobar deo ljudi ovde rekao, "prenatrpana"!