Danas sam vezivao...

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
10631090_1237088429652210_4467006615566884771_o.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Treca od pozadi mi se ne dopada jer grudi odudaraju... poslednje mi se dopadaju....al jedno pitanje, pokrov preko "ledja" koja mu je poenta na jig udici koja sigurno ode naopacke ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
To sigurno... al treba ga na pravu stranu okrenuti. Mada realno....riba ce ga pre sa donje strane videti ukoliko ne ores po dnu. :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
To sam ti htio napisati ,ali da ne kenjam, pretezno nimfarim po bukovima, a tesko da tu spustim na dno :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Grayling candy

03b28552d2564bc1025c65a49fe9da58.jpg


Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Izvlači ga uredna kragna  :)

Mada biots nama bode oči, lipljenu jok.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
2
  Ma bravo bre,bas ovako  malo neuredno i treba  da izgledaju te lovne  verzije ;)

Zna Oholi da ga upicani kada hoce,hvala na fotosu  :bye:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Bojane jeste los. Al ima da trajeeeeee..  ima super lepka ispod opasno. A obzirom da je mala muva verujem da na ruci ne bi ni video manu ;)
Sreca da ne fotkam aparatom... bila bi katastrofa

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
Mafke Fly je napisao(la):
  Ma bravo bre,bas ovako  malo neuredno i treba  da izgledaju te lovne  verzije ;)

Zna Oholi da ga upicani kada hoce,hvala na fotosu  :bye:

Mafke nije rec o lovnim imitacijama jer glupu ribu love 15x gore musice od ove koju je Oholi postavio. Ali kad vec slikas i prezentujes musicu na forumu onda ona treba da bude blizu savrsenstva. Nije Oholi pocetnik pa da pita za savete sta mu ne valja vec vrhunski iskusan vezac koji ovakve stvari ne sme sebi da dozvoljava. Nije to neznanje nego je telo namotao na brzaka, sto bi se reklo preko one stvari. Da porucim od njega musicu, svaku ovakvu bih mu vratio a verujem i vecina drugih.
Oholi vrlo dobro zna sta mislim o njegovom umecu za stegom.
 
Vrh Dno