Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Boki ne bi ti video ovo [emoji14]
A da je traljava na slici jeste... tu nema govora.
Upravo je ovo ono sto smo neki dan pominjali.... lako je vezati muvu koja lovi.... nema neke nauke. Al svaka da bude pod konac ipak treba znanja i koncentracije......

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Boki ne bi ti video ovo [emoji14]
A da je traljava na slici jeste... tu nema govora.
Upravo je ovo ono sto smo neki dan pominjali.... lako je vezati muvu koja lovi.... nema neke nauke. Al svaka da bude pod konac ipak treba znanja i koncentracije......

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Oholi, znanje racunam da imas, imas i koncentraciju kad treba. Ali samo ti sugerisem da ne postavljas bilo kakve slike na forume, fejs, instagram i slicne drustvene mreze. Znas ti dobro zasto ti ovo pricam i ne kurobecaj se bezveze :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Odlican rak....

Baki da ne dobijem cusku ponekad ne bi valjalo ;)

Evo ispravke od mene
Bozicna ekipa

bc2071f21452dd7eac8ea36d07fcd94f.jpg



Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
simpson H je napisao(la):
Oholi, znanje racunam da imas, imas i koncentraciju kad treba. Ali samo ti sugerisem da ne postavljas bilo kakve slike na forume, fejs, instagram i slicne drustvene mreze. Znas ti dobro zasto ti ovo pricam i ne kurobecaj se bezveze :)

Sent from my HTC One using Tapatalk
Bojane nije kurobecanje...sala
Vidis da sam se uozbiljio :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
simpson H je napisao(la):
Eko postao si ozbiljno bezobrazan i sa musicama i sa fotkama :)

Sipsone pretekao si me sa ovom rečenicom, upravo sam ovako nešto hteo da napišem.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Eko odavno si ti vrh vezac.... ooooodavnooo
@vrana.... hvala :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
da je eko vezac , to nema greske  :) ali da su mu fotografije musica prva liga tek nema razgovora . svaka moze u knjigu da ide  :tbumb:
 
Vrh Dno