Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Ok. Pohvalismo EKOtove muve i fotke sa svim opravdanjem ali dal to vole i ribe? Hmmmm ....ovako, posalji ti to meni da ja probam pa cu dati pravi utisak ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
2976adba2ed462ada1515df64e3c5854.jpg


Smorih sa fazanima. Ovom.iz dosade i malo znatizelje dodadoh dve niti flesa u rep. Al kad mi fazana nestane kao da muvu u kutiji nemam....

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

neba

Hero member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
1.036
Broj reagovanja
124
musica koja mi je ekstra radila na Drini prvi put kad sam otisao,iako nije klasicna Drinska,malo izmenjena verzija Oholovog  :D
zeka usi,zeka sapa


 

sumadinac

Hero member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
1.062
Broj reagovanja
149
Lokacija
Ivanjica
Ova musica je odlicna na Drini u periodu jun-jul, nekada je treba pustiti da ode u film, ali takva mora da ima manje dlake od sape. Pokusaj da je porebras sa flashabou pearl...
 

neba

Hero member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
1.036
Broj reagovanja
124
nisam nabavljao flashabou,a ta koja i jeste radila je bila porebrena,jel utice na lovnost ?

Maricu nisi bio dobar al nabavicemo ti  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
:)I jedno i drugo imam.... al to maricu ne treba:)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Odustao sam od takmicenja jbg. Spremam se za Drinku ko covek :)
 
Vrh Dno