Danas sam vezivao...

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Da si bar dao 100 din pa da razmislim da puknem 150e za takmicenje ovako jbg ne isplati mi se :)
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.209
Broj reagovanja
326
Lokacija
Kruševac
Nimfa i pupa
 

Prilozi

  • Nympha1.jpg
    Nympha1.jpg
    120 KB · Pregleda: 81
  • Pupa1.jpg
    Pupa1.jpg
    115,2 KB · Pregleda: 81

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Dzukac laje vetar nosi.... odustao.... nisi ti nikad ni smeo ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Kako odustao pa jel ostala Drina? Idem u Sloveniju 7 dana jebes takmicenje kad se ne ide u USA.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
Maric odustao od takmicenja da ne bude dupli fenjeras :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Jbg Simpsone izgleda da nije za mene, vreme je vi stare kajle da se pokazete posto ste sve apsolvirali, jos samo u praksi da pokazete na takmicenju i milina  :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Zacrtao sam neke reke ove godine i jbg ne mogu da ispostujem sa kesom, i stize mi stap inace bih ucestvovao. Iskreno ocekivao sam Radojicu, Ivketa, Saleta Zupu itd al jbg. Ne ide se na Svetsko, nece biti Drina i koji cu klinac. Ove godine pecam za svoju dusu.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
Ja mogu da se takmicim u svemu sem u onome u cemu uzivam. Lov, ribolov, sex, klopa i duvan. Mozemo da se trkamo kolima, igramo karte, sah, ma sta hoces samo mi ne teraj da mi se ogade stvari u kojima uzivam.

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
maric je napisao(la):
Kako odustao pa jel ostala Drina? Idem u Sloveniju 7 dana jebes takmicenje kad se ne ide u USA.

Ali zato ko ove godine bude u reprezentaciju 2017. godine odlazi na Svetsko u Slovacku.
Tako bi po pravilu trebalo.
Ali sto smo mi prosle godine bili u skripcu sa vremenom to je druga stvar.
 
Vrh Dno