Danas sam vezivao...

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Mrav na 18-20 se dosta bolje vidi sa roze CDC-om nego sa belim... bar su takva moja iskustva
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Vidiš nisam probao ali nema potrebe previše fantazirati crni konac ili BQ gamarus udica 18 ili 20 malo CDC bijelog sa ili bez 2 niti fleša jedan do 2 okreta crnih nogica...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
vrana je napisao(la):
Mrav na 18-20 se dosta bolje vidi sa roze CDC-om nego sa belim... bar su takva moja iskustva
Kako se vidi nemam pojma jer riba radije kupi u film udavljenog mrava :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Meni pomaze jer bolje ocenim da li mi je muva gde treba da bude pre nego sto je potopim u zoni gde ocekujem udarac
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
I na ovog mrava odlično lovim.
Udica TMC 2487 #18

120jr77.jpg
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Jedan brzinski, capio sam lakirung od zene :) Moye mnooooogo bolje :(
 

Prilozi

  • Mali mrav, mali mrav.jpg
    Mali mrav, mali mrav.jpg
    45,9 KB · Pregleda: 84

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Sto ne napravi grudni segment posteno, mogao si bas da ga udesis da bude kao lutka, Maricu?
Svakako je dobar  :tbumb:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Ma Vrana brzinski sam vezao razjeban sam totalno pred gripno stanje. Izvadim svu aparaturu za jednu musicu. Posle slikanja sam dodao laka na grudni deo pa izgleda kako treba. Ivke ne mogu kokos da nadjem ( realno kokoska I jeste za nozice za lipljanske musice ). Radojice I Igore hvala na savetu, nadam se da cemo pecati ove godine zajedno u pm, ako ne pecanje onda bar kafana :)
 
Vrh Dno