Dabing sam ja radio,najviše ima ICE-a,pa onda antrona, dlake..mešam sve dok ne dobijem odgovarajuću boju koju sam zamislio-naravno u nakvašenom stanju.Dexa89FLY je napisao(la):Koji je dabing u pitanju ?
Dabing sam ja radio,najviše ima ICE-a,pa onda antrona, dlake..mešam sve dok ne dobijem odgovarajuću boju koju sam zamislio-naravno u nakvašenom stanju.Dexa89FLY je napisao(la):Koji je dabing u pitanju ?
Nisam ni fotke korigovao...znam da bi nešto reko,a ovako si ostao bez texta.Strelac je napisao(la):Dobra Dexo!!! Ove Saletove nema potrebe da komentarišem....
sašaPI je napisao(la):Nisam ni fotke korigovao...znam da bi nešto reko,a ovako si ostao bez texta.![]()