Danas sam vezivao...

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Bez ljutnje drug , muva kao muva je odlicna ali posto je pero malo oversize a po meni tako i treba da bude 2 namotaja su ti dosta , nema potrebe vise i u brzacima ima da pliva.Ps fazan pa jos for klinkhamer odlican emerdzer.
Nema ljutiš uvek treba da se čuje šta treba poboljšati jer kako bi inače znali. Imam hackle 14-16 i ovo 12. Udica je #14. Ranije sam imao problema sa manjim hackle niz brzak tako da mi je ovo sigurnija varijanta. Udica nije baš super fine tanka, 5-6 namotaja ima sigurno i verovatno sam mogao 1-2 da izostavim plivalo bi isto ali ponelo me motanje 🤣
Napraviću jednu za probu sa 2-3 namotaja testa radi, hvala na savetu.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Zavisi ko se slusa..... Ako se slusa tvorac muve onda treba dobro naperjati muvu. Ja ne brojim. Osecaj neki koristim. Al mislim da bih negde 3-5 koristio.... Zavisno od kvaliteta (krutosti) isperaka.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Najgore je odradiš je, upicaniš, potrošiš materijal i vreme a onda izađeš na vodu i vidiš da ne radi kako treba jer ima problema da ostane na površini u celom toku. Ako mogu da biram mislim da je jedan krug više manja šteta nego jedan krug manje. Naravno najbolje je taman ali do toga me dele još samo par godina slatke prakse 🤣
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Previse namotaja i uvrce se tipet.... Sve ima svoje.
 
Vrh Dno