Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ja sam danas vezivao svoje prve tuba strimere.Ovo može da bude i keder,skobalj,bucov,čak i mali klen,fenomenalno izgleda glava strimera sa ovim otvorenim ustima...
Komšo i Sašats, kakvo bre napijanje petla alkoholom, nemoj da zovem ORKU. Sreća vaša da kod nas ne postoji Animal Police. :lol: Oćete da zaradite petlu cirozu jetre ?
Je nemam te destruktivne ideje, pa vezujem muve sa cdc-om, za pecanje "na staklu".
Evo i ja sam danas vezao strimerčiće na slanim udicam. Još sam pod utiskom slane vode , inače planiram da sa njima lovim pastrmke na Nišavi oko Bele Palanke i klenove na Timoku.