Strelac je napisao(la):Jel ove ose, Kuzmo, imaju i neka krila od vrhova pera ili meni Jeleni pomutiše vid?
![]()

stvarno, malo pravo kederče alizvezdan je napisao(la):Praško,praško,kako sam zadovoljan što sam te se ponovo setio,kakve boje,kakva prozračnost!
Kinezi su carevi,kakve sve njihove gluposti mogu da posluže u mušičarenju i + jeftino !zvezdan je napisao(la):Ono što je neverovatna osobina praška je ta što poseduje sposobnost,pa neću preterati ako kažem mimikrije.U vodi ,ovo što na suvom izgleda kao živahan keder u zeleno-tirkiznom koloru,u vodi je vazdušasta silueta.Praško se providi,pa dobija neku neverovatnu stealth kategoriju,kao prava riba što se krije.Lud materijal!
Daj sliku lutkice!silvio je napisao(la):Kad si tako zaljubjen u praška Zvezdane evo ti još jedan izvor dobrog materijala za strimere "lutkice moj mali poni"
tj. njihova griva ima je u raznim bojama + ti dođu i one svjetlucave trakice kao fleshabu![]()