Danas sam vezivao...

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Šta mislite ima li potencijala ovaj mali pony za strimere? ;)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
... neke zbrkane nimfe  :doh: repovi kao jednodnevke a krilni pupoljci kao kamenjarke  :doh: To se dešava kad se prave nimfe a misli na nešto deseto  :wacko:
 

Prilozi

  • nymphs.jpg
    nymphs.jpg
    222,1 KB · Pregleda: 160

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.157
Broj reagovanja
39
Lokacija
Bg, Srbija
Ovog šarenog pazariš i ne treba ti ništa drugo imaš i neutralne i drečave boje na istom konju ;)
Pitanje je samo kako se sve to ponaša u vodi.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Spremam se malo za sutra  :D po tri komada od ovih lepotana i pravac reka.Malo cesljam brzacic malo vircic...jedva cekam :doh:
 

Prilozi

  • spider1.JPG
    spider1.JPG
    60,7 KB · Pregleda: 132
  • spider2.JPG
    spider2.JPG
    58,6 KB · Pregleda: 135
  • spider3.JPG
    spider3.JPG
    62,6 KB · Pregleda: 134
  • spider4.JPG
    spider4.JPG
    59,2 KB · Pregleda: 128

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
I par komada ovih...nikad se ne zna kad ce da zatrebaju.
 

Prilozi

  • mravce1.JPG
    mravce1.JPG
    276,4 KB · Pregleda: 148
  • mravce2.JPG
    mravce2.JPG
    274 KB · Pregleda: 158

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
sebastian je napisao(la):
@crni, spajderi su ti prva liga  :tbumb: Odlicni! :yeswink:
Ako ti tako kazes  ;) Kad sam poceo da musicarim spider imitacije su mi bile glupe(koji sam ja bio slepac) a sad desava se da po ceo dan na tipetu menjam samo spider-e...ma obozavam ih.Za male recice su,bar sto se mene tice No1 cesto bolje odrade posao nego klasicne nimfice.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Uf ovi spajderi bi na Neretvi radili 100%, ovako izgleda 99% mojih mušica s kojim lovim. Od mene + :yeswink:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Cisto da upotpunim predhodnu druzinu  :smoke:
 

Prilozi

  • spider5.JPG
    spider5.JPG
    276,6 KB · Pregleda: 135
  • spider5a.JPG
    spider5a.JPG
    275,8 KB · Pregleda: 131

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Beli praško i braon lisica!
 

Prilozi

  • prasko 3.jpg
    prasko 3.jpg
    71,3 KB · Pregleda: 151

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Zaboravih da dodam da sam i za stomak ubacio kunu.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Zvezdane jel stigneš ti to sve isprobati što navežeš, divim ti se na upornosti, svaka čast, slažeš li ih slažeš. Mene još uvijek drži ova fjaka od visoke vode pa se teško odlučujem kako na vodu, a tako i za stegu. Nikako da dobijem neku adrenalinsku inekciju ko lani, pa da zaboravim sve osim vode i ribe.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Svaki novi strimer koji napravim je prvi na predvezu za sledeće pecanje.Ako u nekoliko pecanje ne uhvati ribu,ide u recycle bin :yeswink:
 
Vrh Dno