... nisu , al je fora ista. sto bi se posebno drndao da krivim zicu kao zastitnik za udicu kad je vec ima. inace udica je odlicna, vrlo ostra i jaka100ka je napisao(la):Kuzmo koje su ti ovo udice, da nisu one Formaxove? ???
Markovic je napisao(la):Kako vam se cini ovo

sebastian je napisao(la):sve sama polarna lisica
Da znaš!Dobri su ti ovi strimeri,lude su ove obojene polarne!!!sebastian je napisao(la):@zvezdan, kakva bre belica...pa to je pljunuti sabljar![]()
![]()
gringo je napisao(la):sebastian je napisao(la):sve sama polarna lisica
Nadrljo si kad PETA cuje :![]()
sam dodati da su četiri od bucktaila
Toliko sam se okupirao polarnom lijom da sam i zaboravio da sam malo vezao i backtaila
