Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
sulecriba je napisao(la):
Ne koristi se trakica, več se iz kartona napravi silueta ribice, koja se stavi u komad mylar tubinga...

aha, kontam...hvala. tu je u svakom slučaju epoksi neophodan.
 

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Malo nimfica

 

Prilozi

  • fazan c.jpg
    fazan c.jpg
    52,1 KB · Pregleda: 128
  • fazan z.jpg
    fazan z.jpg
    49,7 KB · Pregleda: 126
  • paun.jpg
    paun.jpg
    43,8 KB · Pregleda: 127
  • zeleno oranz.jpg
    zeleno oranz.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 130
  • home svetla.jpg
    home svetla.jpg
    47,3 KB · Pregleda: 127
  • home tamna.jpg
    home tamna.jpg
    46,3 KB · Pregleda: 123

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
1
Evo šta sam ja smotao za klena
Fazan, žica, jarebica
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
1
Jednodnevka
 

Prilozi

  • Ice dabing cdc 16.jpg
    Ice dabing cdc 16.jpg
    222,2 KB · Pregleda: 111

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
1
Kreće sezona basa
 

Prilozi

  • srna i polarna lija 6.jpg
    srna i polarna lija 6.jpg
    24,4 KB · Pregleda: 103

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
1
Spremam se i za štuku
 

Prilozi

  • Crna polarna lija zonker.jpg
    Crna polarna lija zonker.jpg
    35,8 KB · Pregleda: 109
  • Polarna lisica marabu.jpg
    Polarna lisica marabu.jpg
    66,3 KB · Pregleda: 100

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.729
Broj reagovanja
149
Lokacija
Pančevo
Vidim i kod tebe Rančić na..bale stare šubare i bunde od polarne lije :D
Najviše mi se sviđaju oni koje si nazvao "polarni vuk i flash" :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Meni se najviše sviđa crna polarna lija,odlična silueta :yeswink:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
1
Taj polarni vuk....eh tugo.
Moj drugar, krznar, prepravio ženi bundu i srećom sam se zatekao kad je došla po nju. Skupila je sve ostatke do poslednje dlake, osim jednog parčeta 0.5 x 10 cm.
Da je bio neko ko ima brze i dovatne ruke... ovako......
Imam nešto crne polarne lije...nešto mogu i da poklonim... kome treba
- na pm
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
3
Lokacija
Arandjelovac
Kako vreme leti....Izgleda da je od acetona  :'(

 

Prilozi

  • 2 [Desktop Resolution].jpg
    2 [Desktop Resolution].jpg
    278,1 KB · Pregleda: 130
  • 3 [Desktop Resolution].jpg
    3 [Desktop Resolution].jpg
    296,7 KB · Pregleda: 131

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Šta se meni ne sviđa kod ovih plastičnih je to da ovakve mušice nemaju života samim tim mislim da će biti manje produktivne od ovih sa perima i dlakom. Ali možda i griješim ne govorim o ribama iz revira nego o divljim ribama.
 
Vrh Dno