Danas sam vezivao...

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
3
Lokacija
Arandjelovac
sumska osica
 

Prilozi

  • DSC02101 [Desktop Resolution].JPG
    DSC02101 [Desktop Resolution].JPG
    143,2 KB · Pregleda: 166
  • DSC02116 [Desktop Resolution].JPG
    DSC02116 [Desktop Resolution].JPG
    184,4 KB · Pregleda: 174

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Lepa osica a i ona plava u gornjem desnom uglu na donjoj slici  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
mesecima nisam navezao mušicu, poštenu mušicu  :lol:, suvu mušicu, esenciju samog mušičarenja (po meni) ... e pa evo i ja sam malo vezao nešto takvo...

Kad budem napravio SBS videt če te celu sliku i sve boje...do tada evo vam ova sličica  :bleh:

Kada se ide za mušičarenje Klena, ja ne mogu zamisliti ribolov Klena a da ne probam imitacijom Ose barem par zabačaja...i tih par zabačaja u 99% donosi ulov.

Extended Body Wasp   :)


 

Prilozi

  • extended body wasp copy.jpg
    extended body wasp copy.jpg
    76,8 KB · Pregleda: 150

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
ja od osica vec neko vreme trosim samo ove ako ne racunamo one sitne lipljanske na #18.

Klena lovim svakojakim muvama ali ovo je ne zamenjivo za moj pojam...menjam cesto muve iako su neke extra lovne, volim experimentisati...ali opet kazem, bez ovoga na vodu loviti klena  ja ne idem  ;)

usamljeni glavonje ju nezno pokupi ali kada ih je par odjednom, potuku se za njom, milina za gledati.
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
evo jedan ubojica od točno 15cm za sve vrste velikih grabežljivaca morskih i slatkovodnih.
 

Prilozi

  • Slika0011.jpg
    Slika0011.jpg
    127,8 KB · Pregleda: 138

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Auuu, moram da nabavljam ovakve udice. Izgleda će ovo da bude hit foruma ove zime  :smoke:
 
Vrh Dno