mesecima nisam navezao mušicu, poštenu mušicu :lol:, suvu mušicu, esenciju samog mušičarenja (po meni) ... e pa evo i ja sam malo vezao nešto takvo...
Kad budem napravio SBS videt če te celu sliku i sve boje...do tada evo vam ova sličica
Kada se ide za mušičarenje Klena, ja ne mogu zamisliti ribolov Klena a da ne probam imitacijom Ose barem par zabačaja...i tih par zabačaja u 99% donosi ulov.
Extended Body Wasp