Danas sam vezivao...

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
hvala kolege... evo jos dve varijacije na temu ...koje ce klenovi imati cast da probaju....
na prvoj zlatno telo i zica sa nogama braonkaste boje , a na drugoj marabu ,crna vuna paun i crne noge....sve na osmici  :)

84749854.jpg


pc2800751resize.jpg
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Moderne muve to budu neko vreme i onda izblede, lagano, ali zato klasika uvek blista. Sale  :tbumb:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Nekoliko claret nimfi sa mesinganim perlama i nekoliko standardnih klenovskih policelonki. Nimfe su na 14_icama a policelonke na 14 i 16. Udice i za jedne i druge su, naravno, Gamakatsu.
 

Prilozi

  • Bead head claret nymph.jpg
    Bead head claret nymph.jpg
    25,7 KB · Pregleda: 213
  • Chub classic flies.jpg
    Chub classic flies.jpg
    25,1 KB · Pregleda: 184

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Slažem se Milanče samo klasika i od mene jedna za T R U L U :D
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Trulovisnjicasta-crvenoglavka je ustvari ona obična mesingana perlica ofarbana alkoholnim markerom.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Ovo su mi prvi i jedini strimeri od-ko-zna-kad....i udice vec zardjale... :D
materijale ne pamtim ali me interesuje sta vi mislite da bi se trebalo prepraviti na njima. Samo je prvi malo otezan..
 

Prilozi

  • DSC04918.JPG
    DSC04918.JPG
    65,9 KB · Pregleda: 129
  • DSC04920.JPG
    DSC04920.JPG
    51,3 KB · Pregleda: 129
  • DSC04922.JPG
    DSC04922.JPG
    52,9 KB · Pregleda: 137

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Hvala... 
Ovo ribe nece videti...  :nowink:
Odavno vec me jedan kolega uporno pita da mu navezem par strimera... cak mi je dao i neku kutijicu sa pet udica i malo materijala. Al sve od danas do sutra....pa sam mislio da mu zavrsim to ovih dana.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
on bi verovatno da lovi pastrmke strimerma (taj tvoj kolega)? Tako nešto bi moralo biti sasvim ok. Ako mu napravis kakvog wollya to ce biti cista desetka.
 
Vrh Dno