Danas sam vezivao...

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
da znas da jeste djole  :doh: ....evo jos jedne u march brown boji  :)

p1100142resize.jpg


p1100145resize.jpg


p1100149resize.jpg
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Prva je ista Bogijeva nimfa imitacija nimfe danice. Po meni ona ti je i najbolje ispala :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
perfektne nimfice, takve sa crnom tungsten glavicom na #14 su prava smrt za lipca kod mene (maj - julij).
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
silvio je napisao(la):
Prva je ista Bogijeva nimfa imitacija nimfe danice. Po meni ona ti je i najbolje ispala :tbumb:

hvala ljudi  :) ...jeste . prva je pravljena po bogijevom receptu ...odlicna nimfa
 

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Seb,jel valja ova za lipljana sada?

 

Prilozi

  • klink.jpg
    klink.jpg
    49,2 KB · Pregleda: 147

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Sa sličnim sam lovio nekoliko sezona cele sezone samo da je imao i žutu guzu. Moralo bi da valja! Kod mene je valjalo  ;) e ako misliš baš sada ja pretpostavljam da bi i sada valjalo ali nikada nisam lovo lipca ni pastrmku januara, to je kod nas sada pod ključem...tek marta se otvara sezona na pajku a na lipca na mnogim vodama tek polovicom maja a na nekim tek juna. ako imaš takvu mogučnost da probaš sada probaj pa nam javi  ;)
 

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Nikada nisam lovio lipljana u zimu,biće valjda prilike.Trenutno,ovde su sve reke sa izuzetno visokim nivoom vode,pa i ako bih želeo sada,ne bi bilo šanse.

Jedna nimfica za bata Đoleta  :bleh:

 

Prilozi

  • bela nimfa.jpg
    bela nimfa.jpg
    40,2 KB · Pregleda: 151

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Posle duzeg vremena sedoh za stegu
 

Prilozi

  • P1134304.JPG
    P1134304.JPG
    183,1 KB · Pregleda: 153
  • P1134310.JPG
    P1134310.JPG
    218,1 KB · Pregleda: 119

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Za sutrašnji štukolov!
 

Prilozi

  • pike   streamer.jpg
    pike streamer.jpg
    91,4 KB · Pregleda: 138

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.921
Broj reagovanja
288
Lokacija
Morava..
Za klena...,malo drecav...!


Udica:12 sa kracim vratom.
Zadak:Zlatna lameta.
Noge:Napred i nazad grizli.
Telo:Ice dub - Callibeatis
Krilni pupoljak:Niti ice dub-a red.
Glava:Crna.

Pozdrav.
 

Prilozi

  • Razbojnik,za klena..jpg
    Razbojnik,za klena..jpg
    89,4 KB · Pregleda: 130
Vrh Dno