Danas sam vezivao...

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
100ka je napisao(la):
Od čega je pokrov (mada i nije toliko bitan pošto ga riba ne vidi)?
Udica:16
Preklop: Swiss Straw
Telo: Super Fine Dubbing sa tracicom flesa
Rep:  Sivi petav
Krila:  Para Post Wings
Grudi: Zeka
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Odličan Seb,stvarno odličan.Mislim da je ovaj materijal fenomenalan u pravom smislu te reči.I ja sam smotao jedan strimer ali mi je osvetljenje loše pa mi se ne sviđa kako ispada na slici.Kako ti slikaš i sa kojim svetlom?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
ma ovo je pod običnim svetlom u dnevnoj sobi samo da sam ispod strimera stavio sivu pvc penu. Aparat stavim na makro i tako sa blicem. Evo upravo sam motao još jedan malo veći ali sam kombinirao tri boje pa da vidim kako če da ispadne posle šišanja  :) Malo sam ga drugačije zamišljao ali nema veze, videt ču sada kako če sve to da bude.
Materijal je stvarno extra.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Meni kad slikam sa blicom fotografija ispadne katastrofa,ništa se ne vidi!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
možda je pozadina kriva. uzmi nešto što nema glatku podlogu. ili probaj slikati iz različitih uglova. :blush:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
100ko,ima svakakvih,ima nekih koje kad pokušaš da raščešljaš postanu kovrdžavi kao kosa od crnca,takvi su dobri samo za vrlo male strimerčiće,za leđa mogu da se iskoriste,a ima i onih koji nisu pleteni gusto,pa kad se raščešljaju daju lepu talasastu nit koja se može  izvući dosta dugačko.Takvi su idealni za tela strimera,pogotovo oni belo-sedefasti kao Seb što je prikazao.Ja srećom naleteh na jedan takav iz ukrasne kese!
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
zaista prelepi radovi u zadnje vreme na forumu... :tbumb:

Evo da malo pokvarim prosek :)
 

Prilozi

  • DSC05110.JPG
    DSC05110.JPG
    43,7 KB · Pregleda: 142
  • DSC05118.JPG
    DSC05118.JPG
    38,4 KB · Pregleda: 134

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.913
Broj reagovanja
263
Lokacija
Kragujevac
Nisi akcentovao rec "gore"  :whistle:
Jesi mislio na gore (suprotno od dole) ili gore (sinonim za losije)  ;)

 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Zareko sam se da ću na vreme da popunim kutije...nema više vezivanja do pred polazak u ribolov  :doh:
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    344,3 KB · Pregleda: 165
Vrh Dno