Djole Nis
Hero member
Odlicne.
Ja bih stavio vece glave.
Ja bih stavio vece glave.
Eto...nisam sminkao rad pred slikanje i sa pravom Djole kritikuje... :yeswink:strashni je napisao(la):Nisi akcentovao rec "gore"
Jesi mislio na gore (suprotno od dole) ili gore (sinonim za losije)![]()