Danas sam vezao jedne strimerče sa fluorocarbonom od 0.08mm kao osnovnim koncem i prezadovoljan sam,strimer izgleda kao da je zalepljen za udicu.Drugo,u toku vezanja sam bio oduševljen kako konac skuplja materijal i ne dozvoljava mu da klizi ili se rasturi.I poslednje,nije ni skupo.Ja sam dobio džabe,a prodaje se po 100 i nešto dinara kalem od 25 metara.Nije vrhunski kvalitet za ribolov,ali je za flytying izmišljena stvar.Mislim da će kod malih gamarusa i drugih,bogatijih strimera,ovaj najlon kao osnovni konac imati punu primenu.