Danas sam vezivao...

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Jedan fazančić

 

Prilozi

  • fazancic.jpg
    fazancic.jpg
    40,6 KB · Pregleda: 174

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.921
Broj reagovanja
288
Lokacija
Morava..
Udica:10 sa duzim vratom.
Orezanje:Olovna zica,i mesingana glava.
Rep:fazan.
Rebra:Bakarna zica.
Telo:Fazan.
Kr.pupoljak:fazan.
Oprsje:Ice dub (crni,malo crvenog,i trunkica UV).
Glava:Crvenkoasto-braon.


Pozdrav.
Marko.
 

Prilozi

  • Nimfa-1..jpg
    Nimfa-1..jpg
    60,2 KB · Pregleda: 139
  • NImfa-2..jpg
    NImfa-2..jpg
    57,4 KB · Pregleda: 148

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Danas sam vezao jedne strimerče sa fluorocarbonom od 0.08mm kao osnovnim koncem i prezadovoljan sam,strimer izgleda kao da je zalepljen za udicu.Drugo,u toku vezanja sam bio oduševljen kako konac skuplja materijal i ne dozvoljava mu da klizi ili se rasturi.I poslednje,nije ni skupo.Ja sam dobio džabe,a prodaje se po 100 i nešto dinara kalem od 25 metara.Nije vrhunski kvalitet za ribolov,ali je za flytying izmišljena stvar.Mislim da će kod malih gamarusa i drugih,bogatijih strimera,ovaj najlon kao osnovni konac imati punu primenu.
 

Prilozi

  • aspius tricker2.jpg
    aspius tricker2.jpg
    113,2 KB · Pregleda: 158

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
stvarno fantastično izgleda. do sada sam ja moj koristio za neke gamaruse a ima da probam i ovo.  :tbumb:

ja sam danas pokušao nešto da vežem tri puta i sva tri puta mi je ispalo ko da sam vezao nogama i to zavezanih očiju  :doh: i na kraju nisam ništa navezao...
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Ah, čika Puljizi,sanjaće te moji bucovi na leto!!!
 

Prilozi

  • cika puljizi.jpg
    cika puljizi.jpg
    105,8 KB · Pregleda: 137

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.921
Broj reagovanja
288
Lokacija
Morava..
Udica:10 sa kracim vratom (za nimfu)
Rep:Jarebica.
Telo:Mix antrona i ice dab-a.
Rebra:Zlatna lameta (ovalna).
Oprsje:Isto kao i telo samo dodato malo vise rayona krv crvene boje.
Kr.Pupoljak:Fazan.
Glava:Crna.
Otezanje:Olovna zica.


Marko.
 

Prilozi

  • Martovka-1..jpg
    Martovka-1..jpg
    63,7 KB · Pregleda: 147
  • Martovka-2..jpg
    Martovka-2..jpg
    78,3 KB · Pregleda: 138

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.921
Broj reagovanja
288
Lokacija
Morava..
Mrav...

Udica:10
Telo:Ice dub (crveni,crni)
Ledja:polocelon.
Krila:CDC - khaki boja.
Noge:Crni.
Oprsje:ice dub UV brown.
Perlica:Crno/ljubicasta.

Pozdrav.
 

Prilozi

  • Klenovski-mravic..jpg
    Klenovski-mravic..jpg
    84,8 KB · Pregleda: 158

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
da oštrim se opasno... samo da ih nađem.

Odličan mrav  :tbumb: uskoro prelazim i ja na mrave i tvrdokrilaše, samo moram napraviti reda u radioni da dođem do strojeva i alata, a onda serijski bambule...
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
1.016
Ja se lagano spremam za baetis rojenje...  :yeswink:

 

Prilozi

  • P1260003 (Small).jpg
    P1260003 (Small).jpg
    40,1 KB · Pregleda: 158
  • PC230011 (Small).jpg
    PC230011 (Small).jpg
    58,3 KB · Pregleda: 157
  • P1100021 (Small).jpg
    P1100021 (Small).jpg
    48,6 KB · Pregleda: 149
  • P1080062 (Small).jpg
    P1080062 (Small).jpg
    44,2 KB · Pregleda: 144
Vrh Dno