Bicu iskren za dr.Lakijeve muve-nisam impresioniran. Ovo nije nikakva uvreda za njega jer zna da nisam zloban. Ove muve i nisu za forum jer on to pravi iskljucivo za ribolov.
A nisam impresioniran jer znam, skoro sam potvrdio to misljenje, da ekstra vezuje muve, cak bolje i od nekih proslavljenih vezaca.
Neznam samo zasto nije slikao neku od onih hiljadu ekstra lepih i dobrih, mora da je imao neko konkretno mesto za njihovo arcenje pa su preovladale emocije
Inace covek uziva u svakoj sekundi preciznog i pedantnog vezivanja