Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
baš si se potrudio Gorane ali glo bug če ipak da ih trti kao ni jedan od ovih prikazanihj ;)
 

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
Ovo je moja ideja za klena....
 

Prilozi

  • 2012-10-27 12.09.51.jpg
    2012-10-27 12.09.51.jpg
    486,5 KB · Pregleda: 144

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Maxfly, jesi ti to kamuflirao u zeleno udicu ili je takva sama po sebi ?

Seb. ma znas sta siguran sam da globug radi sasma fino na vodama gdje se riba-saran navikla na bojle ali ovdje na divljoj vodi nisam bas imao uspjeha s njim, mozda nisam nesto dobro ni radio, a mozda im se to ne svidja pa cu probati sa imitacijama buba na proljece, nekako mi je to i prirodnije na dilvljoj vodi nego glo bag, neznam vjerojatno grijesim ali proljece i sarani ce da kazu svoje.
Posebni sam se zapalio za imitacije racica, Dunavski sarani ce po meni prije repoznati u toj imitaciji dobar zalogaj nego u glo bugu, vrijeme ce pokazati.  :blush:
 

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
Udica je TMC 200R,slika je losa jer sam slikao telefonom...jbga skupim pare za aparat i onda ih skrsim na neke gluposti(popijem) :)
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Danas jos malo racica...

DSCF9139.png


DSCF9157.png


DSCF9156.png
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
... samo dve muve... i to jedva i njih.
 

Prilozi

  • neka jednodnevka.jpg
    neka jednodnevka.jpg
    104,3 KB · Pregleda: 118
  • neki tular.jpg
    neki tular.jpg
    94 KB · Pregleda: 137

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Samo napred ljudi, pridruzujem se uskoro. Uckurasi.... get ready.... :D
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.073
Broj reagovanja
381
Lokacija
Norway
Renoviram trenutno deo kuce gde cu imati " svoje cose" i tek tad cu sesti za stegu.

Nisam zaboravio, ali su mi pribor i svi materijali na tavanu po kutijama  :'(

Nadam se da cu zavrsiti uskoro.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Ekstra mravac, pre ove promene vremena su leteli u ogromnim rojevima.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Je baš su letjeli u jatima i kod mene  al guske:D Odličan mravac, nezanm samo od kud vam strpljenje za tako sitne muhe, ja ću radije napraviti 10 strimera na 1-5 veličinama nego ovako ostine stvari
pa da još tako fino bude urađeno  :eek: svaka čast majstore !
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Gogo kolke su nam ribe tolke nam i musice  :'(  :D  :D Salim se malo naravno mada u svakoj sali ima pola istine.Rado bih ja vezao 10-ak strimera na udicama 3/0 samo da imam gde to da zabacim.

 
Vrh Dno