Detaljna analiza JPK Kolašin 2016

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Sa detaljnom analizom učinka svih klubova po sektorima. Posebno je izvučen učinak takmičara iz Srbije. Kome ništa nije jasno neka me ništa ni ne pita. Kome treba neko objašnjenje ima moj telefon. Ako ga nema... žao mi je.
Ko misli da je ovo sranje i da služi samo za pravdanje lošeg plasmana može da me povuče za indikator trzaja.
Ako nekoga od takmičara ZAISTA zanima šta je ovo i čemu služi bilo bi mi drago da me zovne...
 

Prilozi

  • JPK2016Kolasin3.pdf
    47,6 KB · Pregleda: 256

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Ovo preko telefoa tesko moze da se objasni ali jednom prilikom kad se sretnemo ces mi objasniti natenane treba covek sve da zna.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Sutra ćemo rićma i ja da analiziramo oko 13h, uz ladno pivce.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Uočena greška kod plasmana Vladislava Todorovića (NERA), uskoro stiže ispravka... Uočio Baki!!!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Baki sutra mi radimo analizu :) Pivce pa pljesak :) da vidimo sta bolje ide :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Analiza treba da se radi za svako mesto a ne sektor.

A1                    1. kolo                        2. kolo                        3.kolo    .......
A2                    1. kolo                        2. kolo                        3.kolo    .......
A3                    1. kolo                        2. kolo                        3.kolo    ......
.........
B1                    1. kolo                        2.kolo                        3.kolo    ......
.........
C1 ......
C2...
pa sve tako redom do poslednjeg mesta na stazi. Dobra je analiza i za svaki sektor ali na takmičenju nije od velike važnosti i može da zbuni takmičara. Ako znaš da ćeš sutra pecati u C sektoru, jebe ti se za ostale sektore, tebe interesuju mesta isključivo u C. Ako se ujutro izvlače sektori i mesta, onda moraš da radiš analizu svih mesta. Ozbiljne ekipe tako rade, a mi smo tamo negde.....
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Pa tako je i urađena...
Evo ispravke, izvinjavam se ali sam gledao plasmane sa odštampane fotke...
 

Prilozi

  • JPK2016Kolasin4.pdf
    47,6 KB · Pregleda: 144

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sta pokazuje analiza da neko jednostavno nije imao srece iako je odlicno pecao? analiza ima smisla ako nasi takmicari pecaju protiv istih ljudi u isto vreme na svojim pozicijama . ako je tako onda pozdravljam a ako nije onda je i dalje prisutan faktor srece da mu kompanjoni na npr b1 budu sve amateri ili samo profi ribolovci.
na kraju , sreca je pored znanja bitna u pecanju i ako neko konstantno nema srece neka predje u publiku  :D
analiza pre ribolova nema smisla jer je dzabe da znas da ces pecati na mestu koje daje ribu ako nisi u toku koje pozicije daju i na koju muvu kojom tehnikom
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ovo da nisam video ne bih verovao.
To je isto kao da poslednji na tabeli u fudbalu pravi neke "detaljne analize" i uporedjuje sebe sa drugima na osnovu duplih pasova ili suteva van gola i donosi zakljucak da je u stvari medju najboljima.
A uz to ga prati reputacija muckarosa, pola golova dali rukom.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
milane , tu dolazimo do novog momenta u celoj prici. ako je npr zadnji u detalnoj analizi u vrhu onda nije dobar sistem bodovanja?  :-\ ili ne valja analiza  ???
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Takvo je bodovanje kakvo je, nekad dobijes a nekad izgubis kao i u zivotu...
Ako je izgubio 3-0 u golovima ne moze da gleda kornere u kojima je bolji i da na osnovu detaljne analize :D dolazi do zakljucka da je bio bolji.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Zašto komentarišete nešto o čemu nemate pojma? Da bi bili zanimljivi i skrenuli pažnju na sebe? Ovo je čista statistika, tu ne može da se prevari.
 
Vrh Dno