Detaljna analiza JPK Kolašin 2016

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
cemu uopste ova tema na forumu? rezultati takmicenja su takvi kakvi su i to je to . ako je potrebna neka analiza nju bi trebalo da odradi selektor da bi mozda promenio sastav reprezentacije . ili da takmicari sednu i analiziraju zajedno svoj nastup kao ekipe . zasto analizu da cita neki sasats ili bilo ko drugi ? uopste ne vidim potrebu da se nadje na javnom forumu ? samo jedan motiv postoji da neko javno objavi ovakvu analizu
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
emporio djuzini je napisao(la):
Plasman Takmičar      Uk. riba    Plasman      Bonitet      Odstupanje
1.          Lazović            16              1                1            100,00%
2.          Todorović          7              2                5              -60,00%
3.          Vučković          5              9                8              112,50%
4.          Dimitrijević        4              12              13              -7,69%
5.          Marković            3              12              9              133,33%
6.          Martić                3              13              15              -13,33%
7.          Perović              2              13                6              216,66%

Milane VB
Sasa TS
Klenaros Milane
Maric u

razjasnite mi :
bonitet i odstupanje

posto je M.....e zavrsio sa mnom
kako rece na prehodnom topicu
poslednji put u zivotu...
a kako stvari stoje i potparol takodje.

volim analize i stvarno bez zezanja me zamima sta je bonitet
prvi put u takmicarskom musicarenju dolazim u kontakt sa tim.

bez imalo .... naj ozbiljnije me zanima sta je to

pozzz

Vlado rado bih ti odgovorio druze ali pojma nemam o analizi takmicarskih mesta I ulova. Da me pitas o Analizi sa ekonomskog tu bih mogao par reci da ti kazem. Iskreno nisam ucestvovao u Kupu I necu da komentarisem kao sto Ligu nisam ove godine jer nisam ucestvovao. Vec sledece ce biti druga prica. Voleo bih da naucim da citam I ovu analizu naravno.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Oholi, ako ne kapiraš šta neko priča, ne znači da taj neko lupeta. A da bi lakše kapirao, moraš izvući glavu iz nečijeg dupeta.
Slobodno mi osvetli put i prosvetli me....izgleda da znas kako je na tom mestu ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
cemu uopste ova tema na forumu? rezultati takmicenja su takvi kakvi su i to je to . ako je potrebna neka analiza nju bi trebalo da odradi selektor da bi mozda promenio sastav reprezentacije . ili da takmicari sednu i analiziraju zajedno svoj nastup kao ekipe . zasto analizu da cita neki sasats ili bilo ko drugi ? uopste ne vidim potrebu da se nadje na javnom forumu ? samo jedan motiv postoji da neko javno objavi ovakvu analizu

Kako ti uopste mozes nekome da nametnes kakvu ce temu da otvori? Da ti bude malo jasnije Mita je pokusao sa analizom, onako kako to rade ozbiljni takmicari. Nekome takva analiza mozda pomogne za kasnije, da odmogne svakako nece.
E sad posto vecina nasih takmicara pristupa takmicenu totalno amaterski onda je i razumljivo da ne kapiraju sustinu nekakve analize. Prosto jer je pristup amaterski. U tome je i najveca razlika medju njima, jedan PRO i gomila amatera. I uopste nije bitno sto taj PRO nije ostvario adekvatan rezultat ove godine ali pristup takmicenju od pribora, iskustva, znanja, pa sve do analize je PROFI. I siguran sam da nasi takmicari makar u pristupu imaju na koga da se ugledaju.
I da se razumeme, oko ovoga "amateri", ne smatram nikoga za amatera u ribolovu vec iskljucivo u pristupu.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
simpson H je napisao(la):
Da ti bude malo jasnije ...
ma jasno mi je sve  :D gde je bila analiza kad je bio prvak ? mozda bi se u analizi pokazalo da ga je kenjalo mesto i sektor ? sto tada nije objavio ? meno ovo ovako javno na forumu lici na pravdanje , a vidim da i ostali misle tako osim tebe i bakija  :D
a primecujem da ovi amateri , pa cak i pocetnici deru ovog PRO i pored profi pristupa , opreme i analiza  :D
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Jel neko simsonu javio da se liga zavrsila...

PS: da ne kopiram post 300% siguran da ce vas odrati... ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sa takvim najavama su napravili maler coveku . zato ga i nece dobro mesto a vidis u analizi da bi bio u prva tri  :doh:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Jel neko simsonu javio da se liga zavrsila...

PS: da ne kopiram post 300% siguran da ce vas odrati... ;)


Sent from my iPad using Tapatalk

A cekaj, koji je Mita u ligi?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Pa nije prvi.... Odradti ne znaci drugi...treci.....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
A da, prvi je njegov klupski kolega. :hammer:

Znaci zato mu niste oduzimali bodove ove godine, da bi bio blazi prema vama, pa eto bio je blazi. :D :D Ali opet ga ljutite kad je sve proslo, pa se plasim kako ce biti dogodine :hammer:
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ma Mita se uvalio u lose drustvo, cim ga Simson brani nema od njega nista. Jos ima i Bakija u ekipi, propast u najavi.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
simpsone , takmicenje u musicarenju je toliko nepredvidljivo i zavisi od mnogo faktora da je totalna glupost bilo koga proglasavati za vanzemaljca i vise bice . svako ima nekog favorita i to je licni izbor ali realnost je da taj moze da bude i zadnji .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Bojane lepo si napisao mita ne smudj iz pozarevca ili vlada....  Ne znam sto se batrgas, dobices aritmiju

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
simpsone , takmicenje u musicarenju je toliko nepredvidljivo i zavisi od mnogo faktora da je totalna glupost bilo koga proglasavati za vanzemaljca i vise bice . svako ima nekog favorita i to je licni izbor ali realnost je da taj moze da bude i zadnji .

Sale, za Mitu sam siguran da je reprezentativac sve dok ne "okaci stap o klin", kapiras da on bukvalno dise takmicarski. To sto je kiksnuo na nekim revijalnim kupovima je meni potpuno nebitno. Niko ga ne proglasava za vanzemaljca ni vise bice, mada ti ideja nije losa :hammer:
Ja sam ti lepo prethodno rekao, jedini koji ima potpuno PRO pristup takmicenju, od pribora pa nadalje. Takav pristup bilo cemu pa i varenju ograda ili pranju automobila, jednostavno mora da se odrazi na rezultat
 
Vrh Dno