Djetinja

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Najbolji reon ti je kod sela Stapari. Mozes da ides uzvodno ima dobrih mesta a nizvodno je prasuma. Tu su lovili mladicu od 93cm na nekog palmera (ili tako nesto).
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Hvala na informacijama kolega tako da se pocetkom sezone vidimo negde tamo u tvom kraju..
--Pozz--
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Blue FOX je napisao(la):
Hvala na informacijama kolega tako da se pocetkom sezone vidimo negde tamo u tvom kraju..
--Pozz--

Moj kraj je malo dalje, juznije... ;)
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=769.0

Druze, odsmo u off..
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mislim da nebi trebalo mada kada je Laki u pitanju nista nije sigurno  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mušičarska liga Srbije se ovog petka seli na Đetinju. Bože zdravlja, pojaviću se i ja na tom megdanu. Ko hoće da navija za mene, dobrodošao je. Nikad nisam ni video Đetinju, tako da će mi biti potrebna podrška publike. Ponesite baklje, petarde, šalove, zastave i ostale navijačke rekvizite. :hammer:
Ako pobedim, otvaram fun club i delim besplatno majice sa svojim likom  :lol:.
Nego, ima li neko informacije sa Đetinje? Ima li ribe? Da li je bistra? Koliki je vodostaj? Kakva je vremenska prognoza? Ovde, u Nišu, pada jak pljusak koji muti i moj razum, a kamoli reke! :wacko:
 

marinjo

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2008.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Lokacija
Uzice
Nisam bio desetak dana, u medjuvremenu se zamutila i porasla, ali se za par dana i izbistrila i opala. Sto se tice vremena u UE, kao pasulj moje babe, ima svega (malo sunca, malo oblaka, malo kise). Od muva bih najvise nade polagao u nimfe velike kamenjarke, mada me ne bi cudilo da se i neka malo veca podigne na povrsinu, ali sam ipak pre za "udri po dnu" tehniku.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Djetinju ce mozda na ovom takmicenju u organizaciji MFS-a posetiti i moja malenkost,a ako se to bude desilo molio bih sve one koji zele da pale baklje,vitlaju salove i koriste razne rekvizite ipak odustanu od toga i ne trose novac za dzabe!!!! :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mixmaster je napisao(la):
Mušičarska liga Srbije se ovog petka seli na Đetinju.

Da li sam ja napisao ovo "petka"? Čudno. ??? Valjda će takmičenje biti u subotu. Pomisliće neko da navodim konkurenciju na lutanje :lol:. Svejedno, ja ću biti tamo blagovremeno, ako Bog da.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Kad sam Đetinju pomenuo kod teme Gradac da i o njoj napišem nešto.
Ljudi reka je puna ribe... Neko je napisao da su najbolji tereni iznad sela Stapari i to je ok informacija. Moja ekipa je par puta ostavila kola kod mesta Mala banja i odatle išla uzvodno. Na tom mestu smo videli ogromne klenove ali tog dana su se sunčali... Uzvodno su strašni tereni i bukvalno vam treba tri dana da biste ih obišli ako idete rekom. Moje iskustvo kaže da treba izbegavati virove do kojih silaze tragovi kola - napadnuto! Ribočuvari su profesionalci. Ne cimaju svakih pet minuta, diskretni, ako se najavite još bolje... Na samoj reci smo upoznali momka koji će biti pravi profa za mušičarenje i detaljno nam je pokazivao terene i stvarno na sva pitanja davao odgovore bez ustezanja. Nije bilo odlaska da je prošlo bez ribe ( valjda neću da ureknem) i ima lepih komada. Ima mesta koja su pristupačna i desiće se da oko vas kupi deset riba ali koju god muvu da stavite, veštačku nepogrešivo obilazi. Neko je pomenuo i prašumu ali se ne bih složio da bilo šta treba izbegavati jer reka je fenomenalna. Na nekim delovima je teže mahati ali rollcast završava posao.
Naše društvo polako obilazi sve više reka ali za sada Đetinja ima ocenu 10.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Prošlo je ravno godinu dana od zadnjeg posta na ovoj temi Ajte ljudi info..info..info ..treba da idem u Požegu ,Užice za dva dana ,da nosim štap ili ne?  ,šta da radim ,gde da pecam ? detaljnija informacija je dobro došla ..nikada nisam bio na Đetinji ,jel ostala koja riba ?
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Moji drugari i ja smo na toj pastrmskoj vodi najcesce, skoro jednom nedeljno, tek sad polako otkrivamo terene...
Ako te uhvati sunce i vrelina nemoj da ides na vodu pre sedam uvece a tad nadji neki vir i sacekaj noc, pitaj cuvare koji su tamo redovno gde je neki vir i rado ce ti pomoci, fini ljudi... Ima krupnih, mi smo solidno prosli pre dve nedelje, u stvari smo se svojski napecali jer je ceo dan padala kisa i riba je bila aktivna bukvalno non stop... Ako budes ima srece pa naletis na klinca koji je ribocuvarev sin, zamoli ga da te povede, svasta ces nauciti od njega, bez uvrede ali mali ubija... I zna gde djavo krije kapu  ;)

Reka je prelepa, ribe ima svuda, mi smo nacesce od male banje pa uzvodno ali sve cesce silazimo znatno nizvodnije, nabavi broj ribocuvara i stvarno ce te uputiti ljudi, stvarno su ok!

Ja bacam suvu, vulfa, jednodnevke, imam neku muvu R&R, imitacija jednodnevke, drugar forsira cadise... uvece lete neka sitna zuta govanca i samo to kupi... ako ima jos pitanja tu sam :tbumb:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
majstore ovo su super vesti ,hvala na info  :tbumb: imaš i PP
 
Vrh Dno