Djetinja

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
nenad bumbar je napisao(la):
Bravo,sad jos vecu zelju i jedva cekam da dodjem
Ovo je bas deo sto smo ti rekli iznad banje da ides....

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
nenad bumbar je napisao(la):
Ok.a jel postoji mogucnost da se nadje smestaj u banju?
Nije to banja kao vrnjacka mislim da ces morati u uzicu.....ima.tople vode al ne videh kuce ili ista okolo... reka je  divlja i prelepa.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Lep video, ulovi vrh. Reci mi na ovako malom vodostaju od koliko mm si koristio tungsten?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
TMc je napisao(la):
Lep video, ulovi vrh. Reci mi na ovako malom vodostaju od koliko mm si koristio tungsten?

Hvala [emoji3][emoji3]
2.5 do 3.5 max.... i jako tanak tippet.. 0.08

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
nenad bumbar je napisao(la):
Jel padala ovih dana kisa u uzicu i kakav je vodostaj ako je padala
Ma samo idi i pecaj, ne sekiraj se. Po najvecem oranju sam se najbolje napecao na Djetki.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Od Sunčanog vira do Galerije je staza. Nizvodno i uzvodno može da se peca...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Isčitah celu temu i ostade mi nedorečena, primio sam se za vikend da odem do tamo pa da rezimiram da ne bih lutao a i trebaće možda još nekom kada bude išao. Za početak broj telefona ribocuvar Đere, 064 6441 997. Reviri su od Staparske banje, uzvodno mušičarski gde je pastrmka, nizvodno spin mušičarski gde su pastrmka i lipljen, oba su lepi. Važi godišnja dozvola, uhvati i pusti bez kontrakuke. Staparska banja je na 5km od Užica, rampa se zatvara u 8 ujutru, otvara od 14-15 i ponovo uveče od 20:00. Ono sto mene interesuje jel to jedini put do Staparske banje gde je ta rampa, deluje mi uzan za auto, ima li gužve jer nema ni puno stajališta sa strane? Gledao sam neki video na YT dužine 30 min gde lik biciklom ide do banje pretpostavljam da je to taj put gde ima par tunela pa ne bih da zakasnim i da se zajebem da idem pešice nije ni blizu, da odem i ajd ali da se vratim polumrtav nakon gaženja nekoliko km po reci vrlo teško. Isplanirao sam da krenem ujutru u 4, budem tamo u 7:30, prođem rampu, odem do banje i krenem uzvodno par sati. Nakon toga vratim se kod auta, meznem nešto, dremnem sat dva pa onda finale nizvodno par km. Posle 20:00 odem kod auta, sednem i nazad 4 sata vožnje. Ko ne voli da ide u ribolov rekao bi da je sav taj napor van pameti ali srećom ovde na forumu me svi razumeju. [emoji3]
Ima li možda neka bolja varijanta prevoza ko ide da peca od Staparske banje? I još nešto pošto cele nedelje malo pijem vodu da bih kada odem u ribolov bio kao doveden iz pustinje samo se nalevam sve mi je malo i non stop sam žedan nešto u glavi sigurno nije kako treba da znam da ne nosim previše od kuće vodu koja se u autu ugreje ima li tamo negde kod Staparske neki izvor sveže pijaće?
 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
Druze mozes da udjes ujutru rano i da izadjes, ili da iznajmis smestaj i onda pecas koliko ti je volja. To ti pricam za banju stopare. Jer kolima ne mozes da se setas kroz ceo taj teren,
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Mislio sam ujutru auto da parkiram kod banje pa pešice uzvodno par km i popodne nizvodno pešice par km pa da se u 20:00 vratim kod auta i onda ga izvezem od banje ka gradu trebalo bi tako da može nadam se?
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
rezim ulaska kolima je od 21h do 8h i izmedju 14h i 15h, dakle uvuces se pre 8h i izadjes oko 14h ili posle 21h uvece, policija uredno stoji i pise kazne
 
Vrh Dno