Do 75 evra bez carine

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Konacnoooooooo.... Paypal stigao u Srbiju!!!  :D

http://www.mondo.rs/s285672/Komunikacije/Vesti/PayPal_stigao_u_Srbiju_Proverili_smo_-_radi.html

Navali narode!!!
 

escondida

Senior member
Učlanjen(a)
20.07.2012.
Poruke
128
Broj reagovanja
0
Sad dok nase banke ukapiraju jos sta je PayPal, sta se sa njim radi, pa onda ta verifikacija, kako to ide, ko ti to salje pare iz inostranstva i sl. :)

Ja sam imao grdnih muka u pocetku sa objasnjavanjem oko MoneyBooker-sa (Skrill-a danas), kakav je to servis, za sta sluzi, jel to neko pranje novca i sl...

Aj nek nam je sa srecom, jos carinsku bandu da urede i moze da se kaze da samo po tom pitanju normalna drzava!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
"Carinska banda" radi po propisu 100%, tu i tamo desi se neka greska ali sve je sasvim normalno obzirom da su u pitanju ljudi. Ne razumem kako bi vi da se uredi "carinska banda", da ne naplacuju carinu?

Ali ovo sa Pay Pal je prosto neverovatna stvar, mozemo samo da kupujemo tako da nema potrebe da brines ko ti salje pare jer i onako ne moze da ti posalje :D. Da se jos malo izvuku evrici iz Srbije...
 

escondida

Senior member
Učlanjen(a)
20.07.2012.
Poruke
128
Broj reagovanja
0
Za pocetak, da promene carinski limit, pa da pricamo o nekoj ozbiljnoj kupovini!
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
MarkoTimokRiver je napisao(la):
Da da da ja se registrovao i uplatio kintu na racun u banci sad cekam za par dana treba posalju neki cetvorocifreni kod  da potvrdim i krecem u akciju :)

Marko, zaduzice ti racun za 1.5e, a ako imas eBanking nalog, tu transakciju mozes videti u roku od par minuta. Nakon toga potvrdis karticu unosom koda koji bude stajao uz transakciju.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
escondida je napisao(la):
Za pocetak, da promene carinski limit, pa da pricamo o nekoj ozbiljnoj kupovini!

Stvarno mislis da bi se drzava odrekla tog dela za budzet? Ja bas mislim da ce PayPal savrseno da iskoriste da popune budzetske rupe i da ce biti nemilosrdni.
 

escondida

Senior member
Učlanjen(a)
20.07.2012.
Poruke
128
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
Stvarno mislis da bi se drzava odrekla tog dela za budzet? Ja bas mislim da ce PayPal savrseno da iskoriste da popune budzetske rupe i da ce biti nemilosrdni.

Naravno da nece, nisam ni rekao da hoce, vec samo da je to veci problem (po meni) nego dolazak ili nedolazak PayPal-a.

Nisam upucen u Crnogorsku, Hrvatsku ili RS carinu, pa da mogu da uporedim sa nasom, to bi mozda bilo zanimljivo za uporediti.
 

m.milijanovic

Junior member
Učlanjen(a)
23.06.2011.
Poruke
25
Broj reagovanja
0
pozz...jel trgovao neko preko paypal-a i kakvi su utisci...postarina,koliko se ceka...
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.124
Broj reagovanja
70
Lokacija
Sjenica
Je li neko koristio dinarsku VISA ELECTRO karticu za kupovinu na TAIMEN-u?
Kartica je inace Vojvodjanske banke.
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
770
Broj reagovanja
56
Lokacija
Svrljig - Trnava
Eko, ja koristim Visa Virtuon, ali u OTP Banci, sve zavrsavam s njom, a sad sam je i na PayPal registrovao, prolazi svuda, i TAIMEN, i  kod GAWLIK-a ...Kartica koja sluzi iskljucivo za internet
trgovinu...
 
Vrh Dno