Do 75 evra bez carine

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
JA MOTAM ALBANSKI I MOGU VAM RECI DA JE DRUM TESKI SHIT U ODNOSU NA NJEGA...opet sam na poslu pa caps ukljucen :))))
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Ako je stvar ukusa (a jeste) onda izbegavaj one glupave komentare koje si prethodno dao. Znaci kaze se "meni se ne svidja" ili "meni je shit" a ne "drum je shit".
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
bojane pocni da razmisljas, naravno da sam mislio da je meni shit, takve stvari se podrazumevaju. i vidi pocni da radis sklekove ili nesto slicno opasno si pun negativne energije ili si prosto nevaspitan....(mada je ovo drugo verovatnje)

izvinjavam se za off
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Ama forum nije mesto za okulisticke vestine citanja misli jebote, vec mesto gde se PISE i CITA... Zar je tesko napisati "meni se to i to ne svidja", "meni je to i to shit"??
Ne trebaju mi sklekovi, pun sam pozitivne energije i zaista uzivam ovih dana od kada smudj lepo radi :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Koristim priliku da se zahvalim Saleji i Darku sto su mi poslali Drum i spasli me muka makar privremeno :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
a sta mislis da prestanes da pusis pa da nemas muka???
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
:tumbdown: :tumbdown: :tumbdown:...u redu ako ti je tako....ja u zivotu nisam probao niti cu :nowink: :nowink: :nowink:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Pametno i iskreno ti zavidim na tome. Sta bih dao da nikad nisam pocinjao, ali kad je vec tako makar da uzivam do kraja koji je sigurno mnogo blizi nego tvoj :(
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ajd nema veze s carinom i ovih 75 e ali ima s ovim zadnjim. Da vidite koliko sam bogat covek - BIO.

Za 20 god pusacke karijere do unazad 2 godine kada sam se prosvestio i ostavio sam fino i lepo potrosio na ukrasavanje mojih pluca 7000 evrica. Sta je to. 1 e dnevno, 30 mesecno, nista strano, 360 godisnje, pa potrosi se i na druge stvari, 20 godina 7000 i kusur, ma i vise. Ima se moze se.

E moj CRNI DJORDJE, kasno iz dupeta u glavu, manje vise zbog para nego sto mnogo ukrasi pluca i drugo.

Ako nista manje ili vise makar mogu fino da razmisljam na sta cu da potrosim sledecih 7000 tj na kakvo ukrasavanje i cega.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa jebo te gde su te pare ja ih ne vidim nesto da ih imam :'( :'( :'( :'( :'(
 
Vrh Dno