Dodatak za kacket

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Broj reagovanja
1
Nesto iz domace radinosti. Model kao kabelasov, naravno ne i isti ali sa velikom razlikom u ceni. Gore Cabelas dole moja varijanta. Cena simbolicnih 200 dinara. Isprobano sada na Rzavu i ko nece da mu gori sija ili usi niti da ga ometa sunce u ribolovu a jos moze i pruziti zastitu od slabijeg vetra. Donja je moja slika preuzeta sa www.musicarenje.com

Prilozi

• i950320sq02.jpg
    i950320sq02.jpg
    11 KB · Pregleda: 39
  • dsc_0095r_112.jpg
    dsc_0095r_112.jpg
    94,8 KB · Pregleda: 75

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Broj reagovanja
1
Nebitno sto nema veze sa postom ali mnogo volim ovakve fotografije musicarenja.Odpozadi.

marinjo

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2008.
Broj reagovanja
0
Lep fazon, i pre svega koristan.
U BG-u su imali da se uzmu sesiri kod kojih je u zadnji deo oboda spakovana slicna "zavesica". Uzeo sam ga matorom pre par godina, ali je covek omatorio i malo posenilio pa ga je negde izgubio, tako da nista od fotke... Trebalo bi da ih ima na Bazaru BG sajma ili ispod Pancevca, mozda cak i u prodavnici Mile Dragic. Ni cena im ne trebala da bude jaka, 600-800 din...

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Broj reagovanja
1
[/quote]

sumnjiv si mi ti.
[/quote]

Ha,ha,Djole nemoj tako,mislio sam na perspektivu,nekako mi najbolje izgleda taj pogled kao da ce riba svakog casa da udari.

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Broj reagovanja
0
marinjo je napisao(la):
Lep fazon, i pre svega koristan.
U BG-u su imali da se uzmu sesiri kod kojih je u zadnji deo oboda spakovana slicna "zavesica". Uzeo sam ga matorom pre par godina, ali je covek omatorio i malo posenilio pa ga je negde izgubio, tako da nista od fotke... Trebalo bi da ih ima na Bazaru BG sajma ili ispod Pancevca, mozda cak i u prodavnici Mile Dragic. Ni cena im ne trebala da bude jaka, 600-800 din...

He, pa nisi video moju sesircinu. Cela ledja stiti... a napred do pupka... :hammer:

marinjo

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2008.
Broj reagovanja
0
Nisam znao da se bavis pcelarstvom... :D
Mislio sam da samo musicaris...

Vrh Dno