Dodatak za kacket

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Nesto iz domace radinosti. Model kao kabelasov, naravno ne i isti ali sa velikom razlikom u ceni. Gore Cabelas dole moja varijanta. Cena simbolicnih 200 dinara. Isprobano sada na Rzavu i ko nece da mu gori sija ili usi niti da ga ometa sunce u ribolovu a jos moze i pruziti zastitu od slabijeg vetra. Donja je moja slika preuzeta sa www.musicarenje.com
 

Prilozi

  • i950320sq02.jpg
    i950320sq02.jpg
    11 KB · Pregleda: 39
  • dsc_0095r_112.jpg
    dsc_0095r_112.jpg
    94,8 KB · Pregleda: 75

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Nebitno sto nema veze sa postom ali mnogo volim ovakve fotografije musicarenja.Odpozadi.
 

marinjo

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2008.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Lokacija
Uzice
Lep fazon, i pre svega koristan.
U BG-u su imali da se uzmu sesiri kod kojih je u zadnji deo oboda spakovana slicna "zavesica". Uzeo sam ga matorom pre par godina, ali je covek omatorio i malo posenilio pa ga je negde izgubio, tako da nista od fotke... Trebalo bi da ih ima na Bazaru BG sajma ili ispod Pancevca, mozda cak i u prodavnici Mile Dragic. Ni cena im ne trebala da bude jaka, 600-800 din...
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
[/quote]

sumnjiv si mi ti.
[/quote]

Ha,ha,Djole nemoj tako,mislio sam na perspektivu,nekako mi najbolje izgleda taj pogled kao da ce riba svakog casa da udari.
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
636
Broj reagovanja
18
marinjo je napisao(la):
Lep fazon, i pre svega koristan.
U BG-u su imali da se uzmu sesiri kod kojih je u zadnji deo oboda spakovana slicna "zavesica". Uzeo sam ga matorom pre par godina, ali je covek omatorio i malo posenilio pa ga je negde izgubio, tako da nista od fotke... Trebalo bi da ih ima na Bazaru BG sajma ili ispod Pancevca, mozda cak i u prodavnici Mile Dragic. Ni cena im ne trebala da bude jaka, 600-800 din...

He, pa nisi video moju sesircinu. Cela ledja stiti... a napred do pupka... :hammer:
 

marinjo

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2008.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Lokacija
Uzice
Nisam znao da se bavis pcelarstvom... :D
Mislio sam da samo musicaris...
 
Vrh Dno