Double haul

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Jel????Pametno rečeno nema šta.Ali....

ŠTA AKO SE NAUČI POGREŠNO I LIMITIRA SVAKI DALJI ZABAČAJ OD 20 METERI?

Nesperto, možda se Đole samo nije dobro odrazio.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001603255793#!/video/video.php?v=143249092379475

Evo ti ga ovdje Arden lično sa svojim, ili nevažno čijim zabačajem 170 stepeni, nit češe travu nit ima problema da prebaci 30m.Iza njega je Đole.

Mislim da treba otvoriti temu casting uopšteno pa tamo diskutovati o ovome, ovo je topic DH.
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Kopiraj link, meni ne otvara kako treba,nemam pojma zašto.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Zeko,hoćeš reći da se na Plivi ne može dostići ta daljina tehnikom koju praktikuje škola flycasting-a kojoj pripadaš?
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Pa može, ali koliko ljudi to može????
Aj budi realan?Koliko ljudi može baciti 30m?
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
zekafly je napisao(la):
Jel????Pametno rečeno nema šta.Ali....
ŠTA AKO SE NAUČI POGREŠNO I LIMITIRA SVAKI DALJI ZABAČAJ OD 20 METERI?

Zeko koliko si riba ove godine prevario na distanci vecoj od 20m? A koliko si puta na livadi zabacio manje od 20m?

Ako ti zabacaj od 20m nije potreban onda se ni ne obazires na to sto neumes da zabacis toliko. :whistle: A Double Haul je i dalje sastavni deo i mnogo kracih zabacaja... i distanca je u celoj prici najmanje bitna!

 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Likota uključi se.Ovdje govorimo o određenoj situaciji i određenom zabačaju.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ne radi se o tome BACITI (dobaciti) vec pravilno izvesti zabacaj sa adekvatnim priborom i sa onoliko energije koliko je potrebno i palsirati musicu na ZELJEU daljinu i mesto. Razlika (opet da se nadovezem na neki prethodni post) izmedju FF FC i takmicarskog FC jeste da se kod ovog drugo gubi sve ono sto sam prethodno rekao, nema elegancije, uzivanja u zabacaju, nema drugog cijla sem daljine (mete i sl), gubi se draz iscekivanja udarca ribe, nemas mnogo vremena, ogranicen si, sve dovodis do maksimuma (brzina, snaga...) itd itd. Tako da to sto je neko rekao da nema razlika, ja kazem da ih ima toliko da nemogu da se ispisu.

PS.

Disanca nije maksimalno izbacen kanap. Distanca je i 15 i 20 i 25 i 30 metara.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Ja bih dodao i 5 i 10m jer na toliko svi mi koji pecamo na manjim rekama lovimo ribu.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Za tebe sam se posebno spremio da proverimo sve one zabacaje za koje mislis da su neizvodljivi na malim rekama. Prvom prilikom  ;)
 
Vrh Dno