Drina, raj za mušičare

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Jbg Sole ti si bar bio na vodi :) mrse ovi muda sto sede kuci i nedeljom samo izadju do Pijace Xaxaxaxaxaxaxa
 

sole

Junior member
Učlanjen(a)
15.07.2015.
Poruke
22
Broj reagovanja
0
Posto se sutra ne ide na Drinu (izvesno) ,po tradiciji se pije zajednicka jutarnja  kafa . Bakiju stigao neki pribor pa da delimo i biramo. Kome nije daleko izvolte. Termin se nezna  ali uglavnom posle Mitine pijace , oko 10-11
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Sole valjda ce se kum otvoriti za neki poklon :)

maricu,rasplasio si ribu. Ja samo 2 kom a kiza 5. On imao par udarac jos na nimfu a ja jedan i to po prvi put na drini. Sve u svemu extra dan na kraljici. Pobeglii pre kise. I fala maricevom drugaru :whistle: sto nam je.pokazao mesta.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Pa iznabadao sam sve zivo jbt 25 upecanih i minimum jos toliko spadanja. Bitno je da ste se upisali. Stizem u Va u cetvrtak pa picimo :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Danas opet bila nula,čak i ispod nule.U jednom momentu seđž pliva po površini i blup nestade,ja u ruci držim varaličarac,kad ne crkoh od muke  :doh:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Isao da ispitam ihto faunu kad ono par klobuka!
Momentalno valja gresku ispraviti  :whistle:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Molim te da ti se to vise nikad ne ponovi inace cu da uvodim sankcije :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Prosto nevjerovatna stvar u subotu sma bio na Drini.Baš sam poranio,u toku opadanje,cijedi voda.
Pomislih milina da sam u najboljem mogućem terminu.
Odem na lokaciju koja mi je prošle godine bila berićetna.
I samo jedno kuckanje na nimfu.Ja i kolega nismo imali ni jedno podizanje lipljena.
Doduše tu je konstatno neki vjetrić duvao i pravio talase.
Kada smo shvatili da neće stati otišli smo uzvodno,do Separacije,pa Živka i na kraju na Sulju.
Tamo gdje znam da se konstatno javljaju oni od 10cm,ovog puta ni jedan jedini se nije pomolio!

A po dolasku i cijelo vrijeme rojio se seđž,čak dva ako ne i tri!Bilo je još jednodnevki i ko zna čega ali aktivnost lipljena je bila kao i vodostaj,daleko ispod nule!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Javljaju mi drugari da je donji deo mrtav. Tj Ljubovija. U Gornjem delu tj Perucac I Basta ima nekih desavanja.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Nemoj toliko iskljuciv da si her maric..mozda nema vidljive aktivnosti, ali tu je on, nije fora da se fata kao sto si Ti to nabrzaka poFatao obdaniste na koje si naleteo....cuj 47+ fuuuuuuj sve sa repom bljaaaak, amaterski...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ma druze Maricu ja sam bio jako visoko kakva Ljubovija,bio sam na odličnim lipljenskim pozicijama sve je mrtvo,nema ni najmanjeg da se javi!
Znam ja da je tu,bar sam osjetio kuckanje na nimfu ali beštije nešto dole jedu,nije on gladan.A
danas mi je i jedan tirolđžija potvrdi oda je mrtvo ni oni nemaju ulove.Tek po nekog.
Ti si naletio na dešavanje i iskoristio svojih pet minuta  :tbumb:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Sta bih dao da si na mom mestu :) cudno nesto se desava. Definitivno je prikovan za dno.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
maric je napisao(la):
Sta bih dao da si na mom mestu :) cudno nesto se desava. Definitivno je prikovan za dno.

Tepsiju pite, ali ona okrugla fora, sa razvucenim korama...uuuuhhhhhhhhhh  :doh: :doh:
 

Prilozi

  • pita.jpg
    pita.jpg
    27,3 KB · Pregleda: 116
Vrh Dno