Euro-nymph štap

gomboc

Junior member
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
12
Pozdrav ljudi, ima li ko iskustva sa Traper euro nymph motkama? Konkretno interesuje me model Guide 10' 2/3. Bilo kakvo iskustvo bi bilo dobrodoslo.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Jesi li bio do radnje?
Jbg mene nimfarenje ni najmanje ne pipa...odbija me sve vise i vise..ali mi ovako po katalogu i po nrkim gotovim proizvodima brenda Traper, sve itekako zavredjuje paznju.
Vidi ako imaju sta pa prodrmusaj...znam te ko si, daleko si od neukog poletarca....ozbiljan si ti dasa.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Crnogorci ih dosta koriste, svi su zadovoljni.
 

gomboc

Junior member
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
12
@PROTA71
Ma nema u radnji nista od stapova. Bice porucivanje na coravo...
Dugo nisam lovio na mahac pa bi da se vratim malo a ne bi davao previse novca za nimfaros. Sa garderobom sam odusevljen. Stvarno je sve uradjeno vrhunski.

@eko Hvala na info...
 

gomboc

Junior member
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
12
Da se nadovezem na prethodni post. Porucio sam Traper Guide nymph 10' #2/3. Stize za jedno mesec dana pa javljam utiske. Ono sto je pomoglo izboru je 25 godina garancije i 76g tezine na 3m.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Te garancije su manje vise prevara.
Niko ne moze da garantuje da ce firma postojati tada. Toliko. Drugo, sigurno nece imati isti stap....sto vec nije problem.
Ono sto mene nervira je sto cesto postoje troskovi kojekakvi na postarinu .. trosak rezervnog dela, popravke ... Zavisi ko sta nudi.

Meni je ok kad neko nudi 5god, 10god... Manja je sansa za palamudjenjem....

Traper stapove nisam probao...ali generalno ostala roba im je solidna. Pa verujem i stap ce da valja... Najgori stap u zivotu koji sam koristio je neki BFC pre x godina.... motka najgora.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.297
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Te garancije su manje vise prevara.
Niko ne moze da garantuje da ce firma postojati tada. Toliko. Drugo, sigurno nece imati isti stap....sto vec nije problem.
Ono sto mene nervira je sto cesto postoje troskovi kojekakvi na postarinu .. trosak rezervnog dela, popravke ... Zavisi ko sta nudi.

Meni je ok kad neko nudi 5god, 10god... Manja je sansa za palamudjenjem....

Traper stapove nisam probao...ali generalno ostala roba im je solidna. Pa verujem i stap ce da valja... Najgori stap u zivotu koji sam koristio je neki BFC pre x godina.... motka najgora.
Kad se setim kod tebe u gajbi onom podrumu kad sam uzeo taj bfc. Rekoh sta je ovo u pm. Totalno neizbalansiran stap 😂😂 Byron je za taj stap bio otkrovenje.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.297
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Jos si ti imao 10 ft. Bilo je nekih po 11 i 12 fita sto su uzimali 😂😂
 

Nikola_m87

Junior member
Učlanjen(a)
28.06.2015.
Poruke
73
Broj reagovanja
29
Lokacija
Valjevo
Sage garancija nije prevara, al jbg stapce 1000 evra. Cuvaju alate za sve modele, mogu da izrade tacan deo prema serijskom broju itd... Ja garantujem i ako se ugasi firma nekad, da ce te alate neko cuvati e sad da li ce raditi delove ne znam :)
 

gomboc

Junior member
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
23
Broj reagovanja
12
Sto se mene tice, prezivecu ako se ugasi za 25 godina a pitanje ke hocu li za 25 godina biti u stanju da masem 😄.

Lokalni uvoznik je do sada vise nego korektan u odnosu sa kupcima sto mi je vec nekoliko ljudi potvrdilo.

Na zalost u Srbiji je izbor stapova bedan a smara me malo da za svaku sitnicu cimam nekog preko.

Gledajuci malo po YT vidim da se u Poljskoj ovaj model dosta koristi kako za nimfarenje tako za suvu muvu sto meni u praksi moze dosta da znaci da ne teglim vise stapova.
 
Vrh Dno