FC video snimci

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Auuu baćuška sjajan  :tbumb: Frizura doduše kao Oleg Blohin  :D ali loopovi perfektni kao i timing kod vodenih zabačaja... Milina za gledati  :yeswink:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Usiljio lupove opasno..... ti mito ko.modni kriticar :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Strelac je napisao(la):
Lep video...

https://www.youtube.com/embed/IrQDB5zYJKw

Ovaj bi na Drini bio sav mokar i duvao bi ga samo tako. Mnogo je nizak u bacanju. Ovako mozes da bacas u vodi do kolena.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Opet ti pametni? A sta sam ja drugo rekao? Samo ovde moze ovako da baca, sustinski pogresno uci ljude jer u dubljoj vodi ne moze ovako nisko da se baca. Ako je vec nazvao video fly casting school mogao je da uci ljude ispravno bacanje za svaki tip vode.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
:D sad si i castig instruktor  :tbumb: nema kraja tvojim talentima . za mene , onako amaterski gledano , ovaj cova mnogo lepo baca i sigurno ume i nisko i visoko i u vodi do sisa na drini ...i kako hoces  :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ma cim ne simulira pri bacanju da se nalazi u vodi do guse , na valja bacanje  :D
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Boki braticu,mozda ''Oleg  (Milance kralj,upisao sam se od smeha  :doh: :D ) pokazuje  bacanje  bas za  ove plice vode,a ne uopsteno?

Zar sumnjas da ovaj lik  ne bi umeo na Drini da se snadje ?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
:D sad si i castig instruktor 

Zvanicno nisam niti cu da budem, a za tebe sam sigurno Master, nemam nikakvu dilemu oko toga. A mogu i da potpisem da sam makar 10x vise musicara (pa i ovde sa foruma), naucio pravilnom bacanju od tebe.

sasats je napisao(la):
za mene , onako amaterski gledano , ovaj cova mnogo lepo baca i sigurno ume i nisko i visoko i u vodi do sisa na drini ...i kako hoces  :D

Dobro si rekao, za tebe onako amaterski to izgleda dobro. Prosto jer razmisljas amaterski i ponasas se isto tako kad komentarises. Koliko ume nisam siguran jer to ne vidim ni u jednom segmentu njegovog bacanja. Struna mu ide ispod vrha stapa kada je iz fronta vraca u bek sto vodi neminovnom udarcu musice u vodu vec u vodi do muda. Kljucna greska svih koji nauce da pecaju na malim rekama. Namerno sam pomenuo Drinu jer cesto duva uzvodni vetar kada se peca sa nase strane, ovakvim bacanjem obicno gadjas sebe  :hammer:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Mafke Fly je napisao(la):
Boki braticu,mozda ''Oleg  (Milance kralj,upisao sam se od smeha  :doh: :D ) pokazuje  bacanje  bas za  ove plice vode,a ne uopsteno?

Zar sumnjas da ovaj lik  ne bi umeo na Drini da se snadje ?

Mafke dragi znas da nista ne pricam napamet. Kada jedan Paul Arden nije mogao da se snadje, zasto bi to ovaj? Cak sam 100% siguran da bi  prvih nekoliko dana bio u velikom problemu. E onda bi se vratio kuci i napravio novi video koji u naslovu ima ono "school".
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
jeste ,  Paul Arden  ne ume da peca i baca a ti umes  :D daj ne zajebavaj molim te nije ceo svet drina i nece svako da zagazi do guse i drzi kanap u zubima .
ja sigurno nisam veliki znalac u bacanju , naucio sam se koliko mi je potrebno da upecam ribu u bilo kojoj situaciji i to mi je dovoljno . ovaj covek sa videa sasvim lepo baca , i vise nego lepo
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Hajde ne kenjaj vise i ne izvrci reci iz posta jer je to vec tipicno za tebe, rekao sam da se Paul Arden nije snasao na Drini nikako, imas 20 svedoka za to.  Naravno da bi se snasao posle par ribolova. Uostalom repliciras na post upucen Mafketu. Za ono bacanje sa video klipa ne treba gazenje do guse i drzanje kanapa u zubima. Vec sam napisao da je i u vodi do muda, koja je sasvim redovna na dosta reka, vec u debelom problemu. Ako ti to ne vidis, ja ti vise necu otvarati oci besplatno. Tarifu znas, broj racuna znas pa izvoli.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
simpsone , zabacaji koje autor demonstrira i na koje stavlja akcenat nisu upotrebljivi na reci tipa drine pri ribolovu lipljena suvom muvom , zato ti nemoj da kenjas nego stavi svoj video ako umes bolje i pravilnije.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
simpsone , zabacaji koje autor demonstrira i na koje stavlja akcenat nisu upotrebljivi na reci tipa drine pri ribolovu lipljena suvom muvom , zato ti nemoj da kenjas nego stavi svoj video ako umes bolje i pravilnije.

Ni to nije tacno, ima mnogo mesta na Drini gde se peca switch castom. I jako je primenjivo jer se na Drini itekako lovi u filmu a ne iskljucivo suvim musicama. Na videu ima i dosta overhead zabacaja. Napomenuo sam da izvrces reci i cinjenice sto je tebi svojstveno, fokusirao sam se na naslov koji glasi fly casting school.
 
Vrh Dno