Fish Skull Streamer Heads

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Tesko da ces negde u Srbiji pronaci da kupis ove glave, ja ih koristim vec 4 godine. Nisu napravljene od tungstena vec od nekog lakseg materijala, sto je dobro! Ja ih koristim uglavnom kod dvodelnih strimera od zonkera, neverovatno se ponasa u vodi i lovi.
 

Brutallis

Junior member
Učlanjen(a)
07.03.2008.
Poruke
56
Broj reagovanja
0
Lokacija
Smederevska Palanka
Proizvodi ih neko sa juga(Vranje ili okolina),ali su od olova,i prilično teške.
Nabavljao sam ih preko drugara,sutra ću da uslikam,ako je neki strimer ostao u životu da vidiš kako izgleda.
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
https://mistpool.com/product_info.php?products_id=1986

Ovi su odlicni... Besplatna postarina... Ja sam ih porucio pre neki dan, cekam da stignu glave pa javljam kakve su...  :smoke:
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
smoker13 je napisao(la):
https://mistpool.com/product_info.php?products_id=1986

Ovi su odlicni... Besplatna postarina... Ja sam ih porucio pre neki dan, cekam da stignu glave pa javljam kakve su...  :smoke:

Odlicne su, ja ih koristim, daju strimeru dodatnu vibraciju, Fish Skull ima u ponudi i odlicne oci za strimere. Replike od olova mozda budu dobre u malim velicinama, ali treba imati u vidu da boja na olovu nije postojana, a vece strimere mozes da zabacis jedino varalicarcem!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Dragan Tasic je imao neke glave ali mislim da su za peseve :(
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
smoker13 je napisao(la):
https://mistpool.com/product_info.php?products_id=1986

Ovi su odlicni... Besplatna postarina... Ja sam ih porucio pre neki dan, cekam da stignu glave pa javljam kakve su...  :smoke:

Bravo Smokeru, bas mi ovi plasticni trebaju. Koliko se ceka da stigne narudzbina sa ovog sajta?
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.411
Broj reagovanja
227
Lokacija
Beograd
Registrujes se, platis karticom pri cemu ti odmah odbiju porez ako si van EU, stize za plafon nedelju dana, postarina besplatna
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Kartica mora devizna da je?
Imam obicnu VISA karticu Vojvodjanske Banke, moze li s njom placanje da se izvrsi?
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Ne Eko, mora devizna . :bye:
Ja imam visa virtuon kod raiffeisen bake i nikakd nije bilo nikakavih problema kod mistpola,
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.411
Broj reagovanja
227
Lokacija
Beograd
Za internet placanje koristim viza internet karticu. Debitna kartica na koju uplacujes dinare, nema troskove odrzavanja, banka zaradjuje na konverziji u valutu kojom placas.
Eko, nisam siguran, ali mislim da mozes tom karticom da platis... Najbolje je da se raspitas u maticnoj banci, mada bih ti savetovao da uzmes internet vizu i na njoj uplacujes koliko ti treba u datom trenutku jer nije mudro placati preko interneta karticom gde ti npr leze plata posto uvek postoji mogucnost da ti neko ojadi racun
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Jel ima neki limit za kupovinu, tj za paket a da ti ne naplate neku carinu. Ranije je bilo 100 eur.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.411
Broj reagovanja
227
Lokacija
Beograd
Nikada nije bilo 100 evra... limit za carinjenje ti je 70 evra ako paket salje fizicko lice, 50 evra ako salje pravno lice, sto bi znacilo da sve preko 50 evra iz Mistpool-a ce ti se cariniti
 
Vrh Dno