Fish Skull Streamer Heads

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Upravu si. Nije bilo 100 eur nego dolara. Ima dobrih svari. Narucicu sigurno.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ranije je bilo 100$, sada je ovako kako vrana kaze. Sa tim sto nekada hoce na sve da naplate PDV pa i na 10e.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.411
Broj reagovanja
227
Lokacija
Beograd
Eh, da... to sa PDV-om je uvek lutrija. Nekada naplate porez na osnovu deklarisane vrednosti posiljke a nekada po vrednosti koju odredjuje carina. Bilo je davno, pre nekih 13 godina, kada sam na paker vrednosti 110 dolara, platio carinu i porez 133... jos me boli to iskustvo :D
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Banca Intesa Internet kartica radi na svim internet trgovinama, ja sam sa Raiffeisen viruton imao problem kod Gawlika, nije moglo da se poruci i Vojvodjanska internet kartica radi svuda.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Meni nije najjasnije cemu sluze te internet kartice.

Ja imam kreditnu s koje placam npr na mistpool I slicnim sajtovima gde ne moze paypal-om, a sajt je ipak proveren I nije prevarantski.

Za sve ostalo placam paypal-om i ranije kad Srbije nije bilo na spisku zemalja koje mogu da koriste pay pal, koristio sam kreditnu, jer nije mogla nijedna nasa debitna/platna. Ali sada koristim debitnu sasvim normalno, a prednost je sto mesecno mogu i million dinara ako hocu da potrosim, tj nemam mesecni limit kao na kreditnoj.

Samo treba podesiti u opcijama da vasa banka obracunava konverziju, a ne pay pal.
Uglavnom mi obracunavaju neki srednji kurs kad placam na internet, iako je u banci da se kupe devize skuplje.
Alpha bank je u pitanju.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.411
Broj reagovanja
227
Lokacija
Beograd
Japanac, po slicom principu funkcionise i internet kartica. Debitna je, njome se placa preko neta, na terminalima, moze preko Pay Pala da se registruje itd... kao sto moze da se na nju primi i uplata u Srbiji. Razlika u odnosu na kreditnu je to sto njome ne moze da se ide u minus niti da se podigne novac na bankomatu, vec iskljucivo na salteru banke. Obnavlja se na godinu dana. Mislim da je osnovna ideja ove kartice da imas poseban racun na kom ces uplacivati  novac neposredno pre trosenja ili drzati neku manju sumu pa i ako se desi te zadese neki prevaranti, nece mnogo boleti.
I da, definitivno treba na Pay Pal nalogu podesiti da konverziju odradjuje banka... pre par meseci je neko na forumu vec to objasnio, mislim da je Hitna, ne zamerite ako gresim.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Mastercard je zakon. Sve može da se plaća preko nje, podiže novac kod nas i u inostranstvu. I sve to na 10 rata.  :yeswink:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.114
Broj reagovanja
942
Alo ba sta je vama g.Dragan Tasić pravi ove glave od jakog olova u svim mogućim bojama i dezenima kao i veličinama naručite od čovjeka domaćeg... :tbumb:
 

Brutallis

Junior member
Učlanjen(a)
07.03.2008.
Poruke
56
Broj reagovanja
0
Lokacija
Smederevska Palanka
Strimer levo je rad proizvođača ovih glava,desna je duplo manja,ja sam imao maslinaste boje i neobojene.
Za udice 1/0 i 2/0 sasvim ok.
1-dscf5921.jpg
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Barem kako mi je Zoran rekao preteske su za fly, predvidjene su za varalicarac.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.114
Broj reagovanja
942
Sve od veličine zavisi i naravno jačine pribora Eko...
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Znam da su mu ove velike bile gramaze 18 gr, zato i kazem.
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
smoker13 je napisao(la):
https://mistpool.com/product_info.php?products_id=1986

Ovi su odlicni... Besplatna postarina... Ja sam ih porucio pre neki dan, cekam da stignu glave pa javljam kakve su...  :smoke:
Jel su stigle glave? Kakav je utisak?
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Stigle sinoc, odlicne su...  :tbumb: Kad nesto smotam okacicu ovde...
Jedino mi naplatili carinu 700 din na paket koji je 26 evra vrednosti, lopine!  :hammer:
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Bitno je da si zadovoljan. Moraću i ja da ih naručim odma posle nove god.
 
Vrh Dno