Furled Leaders

Aco Ivanovic

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
190
Broj reagovanja
0

Slovenac, maznuću tih tabela od matorca Sava Martinovića - ima ih legenda na tone! Pa ti dam posle ...
Probaj da radiš kako ih on radi - sa što tanjim mogućim monofilom, i videćeš šta ćeš dobiti. Mada, tu ima hiljadu caka i cakica ... meni je sve to jako dosadno i nepotrebno ali ako se naložiš, pomoći ću ti - brate slovenački!


 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hvala brate Beogradski  :) Ako možeš i nije ti problem, unapred veliko ti hvala za te tabele. Ako doneseš super, ako pošalješ na adresu opet dobro. Nije da se nešto naročito ložim na to ali opčenito volim sam da radim mnoge stvari pa tako i lidere...baš sam sa ovim 0,18 vidio kako se to lepo posloži, mnogo finije izgleda...čim budem u mogućnosti planiram nabaviti mnogo metara 0,10 ili 0,16 i mislim da če to biti extra.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.110
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Strelac je napisao(la):
Ja na Timoku pecam sa 2m upredenog i oko 60cm vršnog dela. Često mi je i to mnogo, ali kad nabavim štap od 2,1 m još uvek neznam gde tek onda ću da im kažem ...

Ja nabavih ovakav štap, predveze pravim ovih dana...
 

mb87

Newbie
Učlanjen(a)
24.04.2011.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
Kolege ribolovci treba mi vase misljenje o ovom Furled leader-u kako vam se cini,da li moze posluziti.
Ja sam napravio nekoliko i skroz su mi ok izgledaju.

http://www.youtube.com/watch?v=pbcVaEe3RIs
 

rango

Senior member
Učlanjen(a)
14.03.2009.
Poruke
168
Broj reagovanja
5
Aco Ivanovic je napisao(la):
Konusi + nimfolov = potpuno neozbiljna priča! To znaju svi koji se nimfarenjem ozbiljno bave ...
Sve ostalo je mnogo bla, bla ni oko čega ... nasedanje na marketing i prodaju - ali tako je to svuda u svetu ...
Konusi + dry fly = logično i opravdano!

Pozdrav!
Ako dobro razumem kod nimfarenja od kanapa do nimfe ide samo tipet istog precnika?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.138
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
ako ti je dubina bitna,tj ako moras da spustas muvu duboko onda je samo tipet potreban.... ako je plitko onda uzivj i samo menjaj suve i nimfe po potrebi
 
Vrh Dno