Galerija!

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Evo malopre sam se čuo sa drugom Lakijem i dogovorili smo se da pre realizacije galerije postavimo pitanje članovima šta oni očekuju od iste.
1. Koliko je ovom sajtu potrebna galerija slika?
2. Ukoliko jeste kako bi trebala da bude organizovana?
3. Da li nam je potrebna galerija članova gde svako može da uploaduje svoj saržaj koji je bilo kako vezan za ribolov ili pak ... galerija na sajtu treba da bude nešto što predstavlja mušičarenje u Srbiji (sa slikama reka etc.)
Toliko pitanja sa moje strane za sada. Voleo bih da znam kakvu to galeriju članovi očekuju od ovog sajta kako bi najbolje odgovorili vašim potrebama.

-musicarenje.org team
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mi, posetioci ne znamo planove gazda Lakija. Mislim da bi on sam trebalo da odlučuje o izgledu i budućnosti sajta i galerije, jer je to do sad radio veoma dobro. Najbolje! :lol: ;) ::)
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ok ajde da objasnim o cemu se radi.
Postoji dobar SW za galeriju, veoma dobar, ali pitanje je da li i kako mogu da ga povezem sa postojecom bazmo clanova. Znaci ako bi postavio tu galeriju onda bi morali SVI da se registrujete ponovo. Ne da bi ste gledali slike. To mogu i gosti, ali da bi ste dobili svoju galeriju, morali bi da se registrujete ponovo, jer bi to bio sajt u sajtu!
Druga solucija je galerija koju tek treba da testiram i nisam siguran koje sve funkcije ima, cak kazu da je i bagovita...
Zato uprava sajta zeli da cuje vase misljenje sta zelite od galerije....na osnovu toga dalje poteze cu planirati!
Salut a Mix hvala na komplimentu! :smoke:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Mixmaster je napisao(la):
Mi, posetioci ne znamo planove gazda Lakija. Mislim da bi on sam trebalo da odlučuje o izgledu i budućnosti sajta i galerije, jer je to do sad radio veoma dobro. Najbolje! :lol: ;) ::)
cccc ... Prvi post i odmah flame! :|
Gazda Lakiju, meni ...verujem i Zakuli i Sebastianu - timu sajta znaci sta clanovi sajta misle o sajtu i verujem da su voljni da pomognu savetima kako bi njihovo utociste bilo bolje.
Oooo mocni Manitu voleli bi da cujemo tvoje misljenje!

@dr.lucky: Ne buni ljude nepotrebnim informacijama. Cekaj da vidimo sta ocekuju od galerije - software cemo lako naci da podrzimo zahteve.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Očekujemo samo više (ili bar sve ono što je imala stara na xoops-u). Poslednje slike na Home Page-u, EXIF data fotki, bez ograničenja na glupavih par 10-tina k. Očekujemo da vidimo i sve one stare fotke nas starih usera ( :D) i nikako ne očekujemo da se još jednom prijavljujemo i da postojimo kao dvostruki korisnici,... Nemoj nas razočarati, verujemo u tebe (tj. Vas).  :)
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Da li je moguce da je samo milance dao misljenje o ovoj temi ??????????????  :doh: :doh: :doh:
Dajte da cujemo sta ocekujete, da posle ne bude ovo ono. Iskoristite ovu demokratiju, koja ce biti kratkog veka! :whistle:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Daj galeriju bre kakvu oces samo nek bude jednostavna za koriscenje. I da mogu ja sa mojim piljarskim znanjem oko PC-a da turam slike. A ne bi bilo lose i da imas video galeriju za neke krace klipove. Tipa vezivanje muva ili neki zabacaji uz objasnjenja...
:tbumb:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
O kratkorocni demokratski vladaoce, i nasa forumska sudbina i milosna galerija su u tvojim rukama.  :D
Ma radujem se, jer cu moci povremeno da postavim lepe prizore koje stalno vidjam. Tehnicki mi je svejedno, nisam zahtevan. ::)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
// COMMING SOON //
// COMMING SOON //
// COMMING SOON //
// COMMING SOON //
// COMMING SOON //
// COMMING SOON //
:hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
U mnogo sam velikim govnima na licnom planu. Molim clanstvo za strpljenje. To sto nije jos uvek postavljena samo je do mene, ostali clanovi tima nemaju veze sa tim!
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Kao sto ti kazes lucky, samo opusteno. Cekali smo tolike godine na ovaj sajt, mozemo malo i na galeriju  :lol:.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Samo bez nervoze i ljutnje, ja samo bockam malo s vremena na vreme da se ne zaboravi  :)
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ma ja se neljutim uopste, a pogotovu ne na tebe druze Milance, nervozan sam zbog drugih problema, koji se polako resavaju.  :whistle:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
E, Lucly, a kad ce galerija? :D :D ;)
Opushhhteno, sve je lakse kad je zahladnelo. :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
Lucky, a sto jos ne radi galerija? :D
P.S. Cim, cim, cim... :D :lol: ;) :) :D ::)
 
Vrh Dno