Galerija!

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma samo ti Lucky daj tu gudru sto si zavrsio za galeriju i nece biti losih tripova. ;)
Uostalom sta i ako moramo ponovo da se registrujemo jaka stvar 2 minuta posla.
Mislim da ce se i ostali sloziti samnom.
Pozdrav :bye:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Laki već odavno ima galeriju pred očima. Laki, šta radiš sa tolikim dopom? Pušiš, šmrčeš (šmrkaš-pravilnije) ili se bockaš?
Samo ti vidiš galeriju. Mi ne vidimo slike. :'( Da ne treba svako od nas da "završi" galeriju kod tebe?
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Galerija je instalirana. Podesena, dizajn treba da se sredi jos, ali bitno je da radi i da moze da se koristi. Ali MORATE da se registruje ponovo. Ovo i nije tako lose. galerija ima posebnu mysql bazu tako da ako se nesto prejebe nedira se forum i sajt i vice versa. Zato pravac na
www.musicarenje.org/galerija
i krenite da stavljate slike.
Samo malo mareketinga. Instalirana je gallery 2, najbolja web galerija koja sadrzi toliko mogucnosti da to nije normalno. Svaki clan koji bude imao svoju galeriju, postaje njen administrator. On je uredjuje, postavlja, edituje i brise slike. Postavlja subalbume i tako dalje. Ako deluje komplkovano vi pitajte i bice vam objasnjeno. Mozda i neki tutorial napisem, ali ako clanovi sa sajta www.ciklidi.org nisu nijedno pitanje uputili, onda nimojte da me razocaravate!  ::)
Salim se malo i to je to!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ima li šanse da nam pobacaš one fotke iz stare galerije u ovu?
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
backup starog sajta, sa slikama je na fakultetu, gde nisam bio 8 mesesci. Nazalost, ali i sam znas zasto. Cim budem otisao, ako nisu pobrisali, a nadam se da nisu, bice postavljene, ali samo clanova koji to budu zeleli. U medjuvremenu, druze registruj se. Znam koliko volis galeriju, epa ova ce te istresti iz gaca! veruj mi, cudo je!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
A sada se igraj sa istom. Svaka sekunda ce ti biti kao da lovis mama Huanite! :bye:
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Lucky svaka cast za Galeriju super je  :tbumb:
 

geronimo

Junior member
Učlanjen(a)
08.05.2006.
Poruke
54
Broj reagovanja
0
Lokacija
SARAJEVO
Galerija je mrak potrudit cu se da dam svoj doprinos ali drugi dan jer iako je lose vrjeme(pada kisa i vode se pocinju mutiti ) odoh u ribu jer i najlosiji dan u ribi je bolji od najboljeg u kuci pred tv
 
Vrh Dno