Gest dobre volje

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ja sam svoje prve pokacio po granju I bile su ruzne do daske.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.115
Broj reagovanja
943
Poklanjam čekrka aluminiski stari s u funkciji za nekoga tko bi tek počeo da mušičari dobar za štap klase 4-5 zainteresirani na PM čekrk se nalazi u Hercegovini BiH
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Svala čast momci! :) Ovo će svakako dobro doći početnicima!
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
I ja dobio pokloncic od Soneta... :tbumb:
Jos jednom hvala, jednog dana uzvracam poklon :yeswink:
svi su super, jedva cekam da se ukaze sansa da ih malo okupam
a nadam se i nesto upecam... :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Momci bistro a  dovoljna satisfakcija će mi biti kada okačite fotke nekih ulova  :tbumb:
 

Babaroga

Newbie
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruke
10
Broj reagovanja
0
Svaka cast momci na pokazanoj volji koju prenosite dalje na ostale clanove!
Ovaj Djole mora da je Nislija  :D
Evo vam jos jedan predlog ako vam se svidja,naime ovde kad neko kupi kompet za fly fishing (stap,cekrk,flyline...)dobije sat vremena od profesionalnog instruktora obucavanja kako se baca,vezuje uglavnom sve sto treba znati u pocetku. :)
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Babaroga je napisao(la):
Svaka cast momci na pokazanoj volji koju prenosite dalje na ostale clanove!
Ovaj Djole mora da je Nislija  :D
Evo vam jos jedan predlog ako vam se svidja,naime ovde kad neko kupi kompet za fly fishing (stap,cekrk,flyline...)dobije sat vremena od profesionalnog instruktora obucavanja kako se baca,vezuje uglavnom sve sto treba znati u pocetku. :)
Bas ce nauciti sve sto mu treba za pocetak za sat vremena...Losu reklamu dajes coveku.Ja verujem da ce Djole pokazati bilo kome neke osnovne stvari ako mu se obrati!!!
 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Hoce Djole sigurno i to na svoju inicijativu. Znam iz licnog iskustva.
A ako ga covek i pita usput nesto, cuce i ono sto mu nije u tom trenutku na pameti a trebalo bi da zna.
 

Babaroga

Newbie
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruke
10
Broj reagovanja
0
:)
Naravno da ce pomoci i on i bilo ko drugi pocvsi od mene samog,to je vise reklama za prodaju jer neki ljudi misle (barem ovde)kao to funksionise,neznam ja ,nisam nikad...itd a ovako ih malo privucu kao kupite ,pocnite tu smo da vam pokazemo.
To je samo dobar PR trik koji funkcionise,e sad .....neradi se o tome da se on nauci sve za sat vremena Crni nego o reklami o prodaji,meni je poznato kako smo mi pametan narod i sve znamo! :nowink:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ljudi svratite kod Djoleta pokazace vam koji trik,neku foru,kako da sami vezete za par minuta lovnu musicu...videcete da FF i FT nije bauk i da vam ne treba puno novaca da pocnete....Ovako nesto mozda zvuci privlacno pocetniku.
Pocetnik koji cunja netom i gleda kakvim se sve stapovima peca(mislim na cene) i cita razne nebuloze od postova ima pre svega predrasudu da mora imati ekstra dubok dzep da bi se bavio FF.Tu predrasudu treba odkloniti,pokazati ljudima da se isto tako moze uzivati i sa jeftinijom opremom jer danas je problem novac i nista vise.
I jos nesto,to sam shvatio kroz 20god. ribolonog iskustva,ne hvata ribu ni stap ni cekrk ni konac ni musica ni strimer ni kombinezon ni prsluk vec ISKLJUCIVO RIBOLOVAC!!!
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Sad samo pecanje. Zimus cemo da vezujemo. A za drugo evo celo leto bicu uz nisavu pa izvolte. Napokon moze ljudski da se peca. Vremena za vezivanje bice uvek al kradite vreme za pecanje
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Poklanjam veliki broj poliesterskih strimera za bucova!Pravim malo reda po kutijama,dosta se vazalo ove godine pa sam rešio da poklonim onome kome najviše treba!
 
Vrh Dno