Gest dobre volje

Igorche81

Newbie
Učlanjen(a)
27.02.2016.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica
Jel' traje još ova akcija/donacija?

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

 

Igorche81

Newbie
Učlanjen(a)
27.02.2016.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica
Do neba Hvala poštovani kolega Gegula na tvojoj nesebičnoj pomoći u vidu kako materijala za vezivanje mušica tako i na samim mušicama.
2373f846adfc331403c967f2897cb1aa.jpg


Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Samo da zahvalim legendi ovog foruma,Bojanu Simpsonu,koji nije aktivan član po pitanju kuckanja ali iz zasede ume lepim poklonom da iznenadi njemu drage ljude.U ovom slučaju,mene.Iako nisam početnik ,obradovao sam se kao dete,jer se do ovakovog kvalitetnog materijala jaako teško dolazi.
Hvala Bokiju ! :tbumb:




opr6th.jpg
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
maric je napisao(la):
Zato on mene Mafke globi  :hammer: :hammer:

Pa  zna čovek gde pretiče  :D :D. Jaooo od kad nisam valjao pod prstima ovaj MCP materijal, jedva čekam na mesoreznici da

narežem kriškice 1-3 mm  :drool:.
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Mafke Fly je napisao(la):
Samo da zahvalim legendi ovog foruma,Bojanu Simpsonu,koji nije aktivan član po pitanju kuckanja ali iz zasede ume lepim poklonom da iznenadi njemu drage ljude.U ovom slučaju,mene.Iako nisam početnik ,obradovao sam se kao dete,jer se do ovakovog kvalitetnog materijala jaako teško dolazi.
Hvala Bokiju ! :tbumb:



opr6th.jpg
знам шта мафкету, сликарској души, значи овакав поклон( пенасте су су оне праве  :tbumb:).
омања речица, двојчица, дигиталац или добра писачка воља, и ето нама извештаја!
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
    Tako je Rade , a i Simpson zna ali me iznenadi kao grom. Duuuugo su mi trajale ovakve '' cigle '', crna  i žuta koje sam od njega kupio

pre više godina i još čuvam jedno malo žuto i crno parče ,onako da se podsetim. Kupovao sam od drugog ptoizvođača kao'' Vapsi ''

i ne može mu prići. Znam da nekom nije toliko bitan materijal pa se čak i šala zbivala na tu temu ''papuča br. 42 leva '' i sl. ali,

meni znači ovaj penasti prooofi materijal i preporučujem ga svim kolegama koji ''papučare '' ;).

Reka se stabilizovala zadnjeg dana  pred zabranu a bar sam se tog 15. napecao, nije hteo svitca (slabo ) ali je na crnu foamku

ludeo u sijera vodi i pade za takvu rečicu orijaš. Ne slikam odavno ni radove ni vodu.

Kad kupim bolji mob. biće nešto reda radi a, i dosadio sam ovde sa mojim bubama  :blush:

Da ne preterujem sa offf-om.

DA LI TREBA NEKOM ČEKRK ROBINSON 5/6 NOV. Probao sam ga i za onaj novac je fantastičan,nije plastikaner.

  Model je  ''FIRST CAST '',izuzetno lagan pa može odlično za klasu #4 da posluzi pa do #6 WF.

POKLANJAM ,naravno . Kom treba , na PM  :bye:

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Kolege, nema srama,nema blama !! Čekrk sam upario sa odličnim štapom i isprobao ga,odličan je i mnogi ga koriste. Neki ga izbegavaju

jer spada u jeftinije a zapravo je vrlo upotrebljiv deo pribora i kvalitetano odrađen i za iskusnije mušičare.

Ja naletim sutradan na BYRON veliki crni 5/6 i zbog velikog popusta za mene ga kupim bez razmišljanja, tako mi je ovaj Robinson

VIŠAK. Hvata prašinu na polici a nekom bi poslužio. Mislim da mi čak bolje leži od ovog 5 X skupljeg  čekrka, ali ne prima 6 DT.

  JAVITE SE !!!

 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
КО КАЖЕ  ДА СЕ ДОБРО ДОБРИМ НЕ ВРАЋА/намерно исписано великим словима/, пример за похвалу, какви су данас ретки:
Mafke Fly je napisao(la):
  Kolege, nema srama,nema blama !! Čekrk sam upario sa odličnim štapom i isprobao ga,odličan je i mnogi ga koriste. Neki ga izbegavaju

jer spada u jeftinije a zapravo je vrlo upotrebljiv deo pribora i kvalitetano odrađen i za iskusnije mušičare.

Ja naletim sutradan na BYRON veliki crni 5/6 i zbog velikog popusta za mene ga kupim bez razmišljanja, tako mi je ovaj Robinson

VIŠAK. Hvata prašinu na polici a nekom bi poslužio. Mislim da mi čak bolje leži od ovog 5 X skupljeg  čekrka, ali ne prima 6 DT.

  JAVITE SE !!!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Znaci ovaj Veniardov foam top? Odlicno taman jurim za kamenjarke, majske i popce nesto. Koja je debljina? A papucara uvek ima al ja ih ne slusam jbg
 

vladanp83

Newbie
Učlanjen(a)
28.01.2020.
Poruke
8
Broj reagovanja
0
Dobar dan svim kolegama mušicarima i bistro zelim.
Da li je jos uvek aktivna akcija/donacija?
Srdačan pozdrav svima.
 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
Ћао, желиш ли да даш муве или да добијеш? Ако је друга опција, ја ти радо дајем 20 мува, реци шта пецаш, па да видимо, ето ако не могу да се одужим мојим Пожревљанима, на силиним мувама, материјалима, саветима, да припомогнем неком другом.
 
Vrh Dno