Glista za paju???

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Djole je napisao(la):
Vise nego odlican, imam ga par meseci. Sam sam ga uradio, za svoju dusu. Imao sam prilike da pre kupovine probam 3jku ESN i odlucio se za 2jku. Nisam pogresio. Takmicenje na reci Gradac, memorijalnom kupu, sam otpecao sa tim stapom i nimfama i suvim muvama. Misljenja sam da je jedan od boljih ako ne i najbolji u toj klasi i duzini.
Aha fino hvala na odgovoru nego kazes da si ga sam radio... dali si kupio komplet pa ga sam sastavio sve sa drskom ili kako i ako si dali si ista ustedio para sto si ga sam pravio i naravno koliko te od prilike kostao
Hvala
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Blank je tu negde pola cene gotovog stapa. Delovi su me sa postarinom izasli oko 80 e. Ruke moje. Treba dva do tri dana za sve. Koristio sam color preserver pa mi to produzavalo vreme izrade. Usteda je negde oko 30-40 % od gotovog, serijskog stapa i naravno velika prednost jer sam biras sta ces staviti na blank. E sada mozes da stavis i delove i da izadje skuplje od gotovog al...


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.089
Broj reagovanja
893
To je to Benjamine :tbumb: E sad ti po volji možeš staviti neki tungsten također na ovu imitaciju negdje oko sredine narandžasti, rozi ili pak zlatni :lol:
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Na sredinu, vjerovatno i sam znas da glista nije ravna citavom duzinom, da negdje na sredini ima zadebljanje koje je svjetlije od ostatka tijela.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
najbolja je olovna folija, moze i olovna zica, ne mora tungsten, vec se dovoljno sa time oteza, a vec ako se zeli extra tezina, najbolja je tungsten folija.
 

Rocket man

Senior member
Učlanjen(a)
11.03.2012.
Poruke
277
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bijelo Polje
Svakako da zadebljanje ima ali da je bas tako bljestavo to ne znam... Svjetlije jeste sigurno... Mozda je ova olovna zica kao sto Djole kaze najbolja...
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.089
Broj reagovanja
893
Gle ako si kad promatrao gliste vidio si često prsten na tijelu gliste zar ne? E to ti jer prsten za razmnožavanje glista i on je uvijek druge boje od ostatka tijela zar ne? E pa kad smo to utvrdili onda se nameće logičan zaključak da je takvo nešto najlakše imitirati kuglicom tungstena bar meni.  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
i treba da ima paran broj clanaka a ova na slici ima neparan  :yeswink:
 
Vrh Dno