GLUPE RASPRAVE

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Pa da pocnem...


Drina je sranje!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Realno jeste, odes na reku, prevalis put i presedis cela dva dana na obali gledajuci u neko drvce da nije pocela da pada...ili krenes da bacas i neki dr mr pritisne dugme i krene voda a nisi bacio ni pet puta...onda sedas u kola i juris nizvodno da uhvatis neki kilometar lufta dok ne stigne voda...
to pecanje, pa to je mucenje, jebes ga kod nas nista nije dobro ako nemas deset otezavajucih okolnosti,  e tad je top...
Malo imam trzavica pa mi jos nedostaje i na pecanju...a lepu reku mogu da gledam i na drugim mestim, ima ih hvala Bogu dosta

ps.
one postove sa teme lim ili pobrisite ili prebacite, ne treba ceo forum da bude talac rasprave dvojice ili trojice, tako su oterani silni ljudi sa foruma
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Drina je kraljica...al ona raspala engleska elizabeta.... Oronula. Ni blizu sjaja koji je imala pre brana (predpostavljam) ili sjaja koji je imala pre 20ak ili 30god (cuh od ljudi)

Najvise me nervira to jurenje vodostaja. Druga mana je sto po mom misljenju ima mnooooogo manje ribe nego sto reka te velicine treba da ima.
Da ima vise ribe i imalo bi smisla ici i bacati pasulj kakva ce voda da bude ovako samo lepa reka za slikanje panorama.

Posto sam ribolovac a ne neki tip sto seta, vise se nauzivam na bilo kojoj drugoj reci siroj od 3m nego na njoj. Vise naucim o ponasanju ribe na reci gde imam deset, dvadeset....akcija nego na drini gde kad imam deset akcija smatra se da je riba radila... Nisam mazohista pa da samo jurim otezavajuce stvari da bi mi kao bilo lepo. Realno, 90% lipaca koje sam video da su se javili na drini sam bar bocnuo(oni u dometu) tako da o tezini pecanja nema govora. Pecao sam ga i na 7-8m i na 20m... Retko gazim preko pojasa.... Sasvim mu lepo dobacim i bez da se davim :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
I ti si najebao, sviste najebali... :)

Samo dok se ljubitelji drine razbude i umiju....


Sent from my iPad using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Oni ako su pametni odcutace :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
vladimire vladimire nisi tako pricao dok si vadio drinske klenove....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
gegula je napisao(la):
vladimire vladimire nisi tako pricao dok si vadio drinske klenove....
To je drugacija drina :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ja nisam imao priliku da pecam ispod brane ali po pisanju ovde mislim i da necu..stajanje u vodi do sisa i bacanje na drugu obalu a svakih 2 minuta gledas u branu..pa to je cist mazohizam a ne pecanje....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
A jos imas visinu :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Evo rešenja za Drinu.

 

Prilozi

  • sd_bmp10.jpg
    sd_bmp10.jpg
    225,1 KB · Pregleda: 169

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Nikada nisam bio tamo, obzirom da je daleko a nemam pošteno ni odgovarajuću opremu... Pitam čisto onako, bezveze, ima li ikakvih šansi da se peca iznad te brane, gde ne moraš da nosis ronilačku opremu da se ne bi udavio?

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Iznad brane samo u camcu :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
331
Lokacija
Beograd
Danas jedna 47 -ca I 10 komada od 20-30 cm  I brdo spadanja I masenja :) totalno sranje 😜
 
Vrh Dno