GLUPE RASPRAVE

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
meni sve nesto cudna ova slika ? kombinezon suv skroz ? sad sam ti pogledao video snimke sa pecanja . ova riba ti se ne racuna  :nowink: jedva da si cipele pokvasio dok si je pecao  ::) gde je ono cuveno gazenje do guse i zabacivanje 30+m  :doh:
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
sasats je napisao(la):
meni sve nesto cudna ova slika ? kombinezon suv skroz ? sad sam ti pogledao video snimke sa pecanja . ova riba ti se ne racuna  :nowink: jedva da si cipele pokvasio dok si je pecao  ::) gde je ono cuveno gazenje do guse i zabacivanje 30+m  :doh:

Ostro oko Sasa, nema sta.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
331
Lokacija
Beograd
Kad bi ti meni verovao da se gazi do kolena I baca 10-15 m maksimala. Al jbg mnogo ste nepoverljivi. Treba pecanje da bude uzivanje :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
331
Lokacija
Beograd
A na snimku se vidi kad vadim onog malisu da sam zagazio malo iznad clanka :) Eeee Sale Sale morace koka kola mesto piva da ne brljavis  :p
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
maric je napisao(la):
Kad bi ti meni verovao da se gazi do kolena I baca 10-15 m maksimala. Al jbg mnogo ste nepoverljivi. Treba pecanje da bude uzivanje :)
nikad bi ti verovao  :D celu zimu me ubedujete da je drina ultimate test za ribolovca i opremu. da ljudi tek na drini provale da im komb. ne drzi vodu zbog nekakvog vodenog stuba puta pritisak , ako sam dobro napisao? onda idu stapovi , kanapi razni specijalni . a musicar mora da baca 20+m i uvek je za metar kratak  :blush:
ja lepo sve naucim napamet i stvorim sliku kako to izgleda a ti sada pecas u vodi ispod kolena sa samo glavom kanapa van stapa? o cemu se tu radi sada  :-\
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ajomo niste valjda odustali...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
331
Lokacija
Beograd
Ne vredi Tihi  izgleda da si samo ti jeo gradistanac pa imas jos snage da prdis :) ovi bili na tetovcu jbg ispraznili se lepo :) cudi me nedna stvar, da li ce se nekada na forumu desiti nesto oko cega ce se svi sloziti a da ima veze sa FF a da ne bude ja sam bolji, ti nemas pojma, be ide to tako, moja bolja musica ja zasluzujem bolje bolje mesto na tabeli od tebe jer ti nemas pojma itd?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Bice sramota

Ja odgovorno tvrdim da takmicari iz Srbije nisu dopisivali ribe
mozda on zna nesto sto nas cetvorica nismo znali
Mozda je on radio nesto sto mi nismo
A nas  bivsi sampion svuda po regionu s... i blati nas
Sad je u kolasinu to isto radio

                                                                    ( emporio djuzini )


Jebote, kako možeš tako da sereš? Ceo svet zna da su dopisivane ribe. Šta si ti neobavešten kao Koštunica ili misliš da su ljudi na ovom forumu retardirani. Ti odgovorno tvrdiš.....
 
Vrh Dno