Gradac, reka snova

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
313
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Svaka čast Proto, lepota. Ne svidja mi se ovo sto sam procitao o dešavanjima sa dozvolama ali izgleda da to tako mora dok neke stvari ne dodju na svoje mesto.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Zato što ima puno zlih i naopakih idiota :mad:

Evo još sličica sa otvaranja sezone na Gradcu
LINK
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ne verujem ja biram svoje društvo jedino ako se neki tvoj drugar nije prišljamčio ;)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ja ti kazem za te u vezi Gradca koji su "zli i naopaki idioti", da sede sa tobom vrlo cesto u Galovici. A ti razmisli malo :hammer:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
simpson H je napisao(la):
Ja ti kazem za te u vezi Gradca koji su "zli i naopaki idioti", da sede sa tobom vrlo cesto u Galovici. A ti razmisli malo :hammer:

Vidi,dečkonja,ja sam,mada se to zaboravilo,jedan od prvih šest ljudi koji su došli u Galovicu,pa se i ja osjećam prozvanim.Ako imaš konkretne dokaze ,molio bih te da ih izneseš,jer su to ozbiljne i optužbe,a i uvrede.Mislim da nisu na "naš" račun,ali volio bih da me uvjeriš.Nisam nikako ljubitelj Gradca zbog one strmine i mojih leđa,ali mi pomalo smeta kombinovanje "idiJota" i društva iz Galovice.

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
rabbit je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
Ja ti kazem za te u vezi Gradca koji su "zli i naopaki idioti", da sede sa tobom vrlo cesto u Galovici. A ti razmisli malo :hammer:

Vidi,dečkonja,ja sam,mada se to zaboravilo,jedan od prvih šest ljudi koji su došli u Galovicu,pa se i ja osjećam prozvanim.Ako imaš konkretne dokaze ,molio bih te da ih izneseš,jer su to ozbiljne i optužbe,a i uvrede.Mislim da nisu na "naš" račun,ali volio bih da me uvjeriš.Nisam nikako ljubitelj Gradca zbog one strmine i mojih leđa,ali mi pomalo smeta kombinovanje "idiJota" i društva iz Galovice.

Sta tebe zabole uvo koga ja pominjem i zasto ga pominjem? Ako se osecas prozvanim osecaj se do mile volje ali ti je bolje da procitas od pocetka i da razmislis na koga sam mislio. Deckonja ti kao da nemas pojma o kome pricam :hammer:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Zato što imam "zečje uvo" i svi ga nešto koriste ovih dana,dečkonja :hammer: :hammer:

I ne pravi se grbav kad nisi,nema u Galovici idiota.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Simpsone, da li je čuveni PedjaBG iz te Galovice?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Pa, on mi poslao čestitku pre neki dan, sa najlepšim željama, kao osnivaču i predsedniku najuglednije mušičarske sekcije u zemlji. Od tad ga izuzetno poštujem.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Simpsone malo smiri hormone. U Galovici nema idiota sem ako ih ti ne dovedeš.
 
Vrh Dno